Nebezpečné zvádzanie

(TV film)
  • Česko Nebezpečné svádění (viac)

Mladý delikvent, 19-ročný Cole Hurley, súhlasí s tým, že bude navštevovať univerzitu zasvätenú reforme väzňov. Ale nádej na obrátenie je ohrozená jeho horlivou aférou so zvodnou Kay Wellerovou, profesorkou, ktorá sa zúfalo snaží uniknúť pred svojim drsným manželom - a Cole je jej jedinou cestou von. Ale keď Kayinho manžela nájdu zavraždeného, Coleove štúdium prichádza s novou lekciou: nedôveruj nikomu. (oficiálny text distribútora)

jackstifler

Jasně, dalo se to zpracovat trochu líp, ale užíval jsem si ten film od začátku až do konce, sympatické postavy, hlavně teda Cole a krásná učitelka. Na tento film budu dlouho vzpomínat. Za mě 80%. ()

Paladin25

Prekvapivo dobré. Film fungoval vcelku dobre až na pár menej logických momentov sa mu podarilo ma zaujať a upútať až do konca. ()

filipvrbik

Ze začátku se to pouze rozvíjí v duchu " kterou si mám vybrat" - najednou ovšem příjde dějový zvrat- Spoiler- pokus o hození vraždy na Colea, kdy to začíná být opravdu zajímavé....Bohužel konec je pak ukecaný a navíc průhledný, ale na televizní film dobré a dobré je za tři....50% ()