Britský sitcom je o vztahu Becky, atraktivní a oblíbené tanečnice, která se ale o moc věcí nestará, a Stevea, asi nejlínějšího člověka na Zemi. Sex, jídlo a chlast, to je jediné, co ho donutí zvednout se od televize. (geklon)

Thomick odpad!

Po Bad Education si řikám: ta Sarah Solemani je fakt k sežrání, dám šanci i dalšímu jejímu projektu. Ale bohužel - tvrdějc jsem narazit snad ani nemohl. No posuďte sami: pilotu dominuje řešení hoven (doslova hoven!) a marná snaha jednoho krajně nesympatickýho maníka vošukat svou děvečku. Hm. Ve druhym díle ta děvečka tomu samýmu maníkovi taky nedá, zato mu už ale pomůže vyndat holuba z nosu. A ve třetim díle? To si ta stejná děvečka pro jistotu ďoube beďara. Just ... wow! Vážně nemůžu uvěřit, že se tahle sračka o sračkách dočkala tří sérií. To prostě ne tohle. ()

Fleur6

Zaujímavé ako je tento seriál neznámy a zároveň podhodnotený tu na čsfd. Len sa pozrite na imdb hodnotenie pre posúdenie. Opäť jeden z tých trochu vulgárnejších britských sitcomov odohrávajúcich sa na jednom mieste (Royle Family, Fawlty Towers, How not to live your life, Friday Night Dinner). Pobaví. ()

kerkulka odpad!

Nevěřím tomu, co jsem právě viděla. Říct, že to je blbost, by bylo moc kladné a cenné ohodnocení této břečky nevkusného a beztvarého humusu. 4. série?? No way, znám lepší mučicí nástroje i prokrastinační prostředky... ()

SeldomSeen odpad!

To mě odnaučí zvědavosti na BBC iPlayeru! Ano, vím, že britské seriály se tradičně vyznačují tím, že jejich postavy nebývají zrovna souborem všech ctností, nicméně i loserů existuje mnoho druhů: někteří budí pobavení, někteří možná soucit, jiní třeba alespoň zájem, ale někteří prostě jen odpor... Namítne-li někdo, že je to ze života, pak jistě, samozřejmě nemohu vyloučit, že někde lidé takovýmto způsobem existují, nicméně v tom případě já dělám pštrosa. Až půjdete kolem, nekopejte mě prosím do ocasních brků... (hodnocení pilotu, na víc nebyl a nebude žaludek) ()