Jak to vidí Liz?

• USA My Life as Liz
všetky plagáty

Atlet? Člen party? Roztleskávač? Gothic? Otázky identity trápí spoustu teenagerů. V seriálu „Jak to vidí Liz” můžeme sledovat opravdovou a často humornou cestu za sebepoznáním mladé dívky, která si hledá místo mezi svými vrstevníky. Seriál je inspirován skutečným životem Liz Lee, bystré a pohledné dívky, pocházející z Burlesonu v Texasu. Díky důvěrným rozhovorům a vnitřním monologům divák nahlédne až do nitra duše hlavní hrdinky a snadno si zamiluje její pohled na svět.
„Seriál představuje pro MTV zcela novou formu vyprávění příběhu, kdy divák díky důvěrným rozhovorům a vnitřním monologům nahlédne až do nitra duše hlavní hrdinky a snadno si zamiluje její originální pohled na svět,” říká Dave Sirulnick, viceprezident dokumentární sekce MTV. „Liz Lee je zásadová v hledání své vlastní cesty. Nenechá se svým okolím ovlivňovat, naopak dokáže svět kolem sebe doslova postavit na hlavu, což má často překvapující a nečekané následky. Je bystrá, veselá a nebojí se především být jiná. Zkrátka někdo, koho budou naši diváci respektovat.” (oficiálny text distribútora)

mandlova

O fous lepší než Awkward - Jenna Hamilton, Liz je mi tak nějak sympatičtější, protože se daleko víc blíží ke kreslené Darie, která je královna!!! divnosti. Nutno podotknout, že Liz je real, žádný hraní jako v případě Awkward, ale postavy v seriálu se jmenují stejně jako "herci" čili pseudodokument. http://en.wikipedia.org/wiki/My_Life_as_Liz ()

gogoroxy

Život outsiderky v roztrhaných teniskách, se špatně nalíčenými oči co nenávidí růžovou barvu mě příliš neoslovil. Serial je slabším odvarem kreslené sarkastické Darii, běží ale na Mtv takže mi aspoň za dvě hvězdy stojí. ()

Lukoh

Každý kto mal rád kreslenú verziu Liz, Dariu, si seriál určite obľúbi.Riešenie klasických teenegerských problémov neklasickým spôsobom Liz ma veľa krát pobavilo. Proste občas sranda. ()