Saldırganlar

• USA The Savage Beasts
všetky plagáty

Karlos80

Další obskurní turecký X-rated rape/revenge trash - vybledlých-červených barev, kterej ale podle mě nestojí vůbec za řeč, je to v podstatě erotický film, který nemá žádné titulky, kdy přímo vletí do zkaženosti, a než se nadějete je konec, ale abch nepředbíhal, na samém začátku vidíme jeden ošklivý útok na bezbrannou ženu a poté dlouhé znásilnění, film se nese zhruba v duchu těchto dvou kultovních rape & revenge" klasik, "ISOYG" a "LAST HOUSE ON THE LEFT", a poté až prakticky do samého konce je to snímek proložen dlouhými (doslova až únavnými) soft-core někdy i trochu hard erotickými scénami, které zabírají snad třetinu filmu, a kde je občas vidět víc než je asi zdrávo, finální pomsta - celkem nepředvídatelná to už moc nevylepšila a špinavostí tady nakonec taky tolik nebylo, pokud do nich nezapočítáváme nahotu a sex. Zvukový doprovod je převzatý z Itálie, Morriconeho "BIRD WITH THE CRYSTAL PLUMAGE". Celkový dojem je tedy docela bídný, nic moc se tu neděje, funguje to jen jako takový lehčí rozptýlení před něčím vážnějším, čekal jsem víc..Tam jsou lepší TURKISH trashe a exploušny. ()