Satanic Sluts: The Black Order Cometh

všetky plagáty
Veľká Británia, 2008, 80 min

panjosef

Nigel Wingrove není jen zakladatel distribuce a vydavatelství Redemption Films a CEO skupiny Salvation Group, ale věnuje se taktéž designu a v neposlední řadě režii. Pod jeho taktovkou vzniklo již několik snímků, které měly vždy problémy s cenzurou. Satanic Sluts: The Black Order Cometh je kompilací obskurních videí, které natočil spolu se zajímavou avantgardní skupinou žen, která si říká Satanic Sluts. Tohle DVD je řádně zvrhlou kompilací, která se točí kolem sexu, fetiše (všechny protagonistky samozřejmě černý latex či kůže, piercing všude, černé stíny, bílá tvářenka, síťované punčochy, vysoké podpatky, provazy, řetězy a další pikantnosti :-) ), gotiky, gore, vampýrismu (v jednom klipu sexy upírka celá pobryndaná čerstvou krví), mučení, ukřižování jeptišek, ponižování, věznění a dalších bizarností. Velice nepříjemná je část GIMP, kde jsme naživo svědky vpichování injekčních jehel pod kůži, brrr. Jednotlivé části jsou prokládány rozhovory s hlavními protagonistkami (no jako kočky jsou to všechny, u mě vede Ivy Midsumer a Kerosene :-) ). Nějakou dějovou linku zde samozřejmě nehledejte. Tady jde hlavně o ten vizuál a to je opravdu pastva pro oči - to provedení, ty sytě rudé, oranžové a modré barvy a odstíny, super. Doprovází to různé ambientní zvukové plochy a občas pár techno věcí. Celkově je to slušná morbidní zvrhlost. Ale jak říkám, je to fakt hlavně o tom vizuálu, nic světobornýho od toho nečekejte, to by vás to zase zklamalo :-). ()