Savages from Hell

Kamera:

Jack Remy

Dolores Carlos

Karlos80

Vyloženě špatný příklad bikerské exploitace, raritní film zhruba tak ze stejného období, kdy vznikly velké klasiky žánru ("Hells Angels on Wheels" nebo o rok později legendární "Easy Rider" či "Satan's Sadists"). Co jsem z tohoto žánru viděl, tak jde bezesporu o jeden z nej sleazy a poloamatérských filmů (nahnědlá barva, zrnitý obraz s čárami a pruhy přes něj), chvílemi to vypadalo, jak když herce někdo vodí na provázku:-) Děj je velmi jednoduchý, jde tu o únos pohledné farmářovy dcery divokým motorkářským gangem a zneužívání jejího přítele, který se ale nedá, karty se obrací. Nečekejte tu ale žádnou porci násilné exploitace jako třeba v o rok starším Satan's Sadists, film je na druhou stranu i velmi dobrou komedií až na ten odpadní dialog, spolu s hereckými výkony nejslabšími články filmu! Ale s tím divák v této kategorii filmů musí počítat. Pár scén, jako nějaké ty bláznivé závody extravagantních strojů v umělém bahnitém jezeře, tu ujde. Hudba je perfektní, dostala mě sekvence v čase 11:50 (pěkné pohyby do rytmu rockové hudby) a dále, až někam do patnácté minuty (psychedelický mejdánek na pláži) stále za doprovodu stejné hudby. Jinak spíše slabota. ()