Dojímavý príbeh chorobne pracujúceho účtovníka, Petra, ktorý sa rozhodne - po tom, čo sa mu zrúti jeho osobný život - obetovať sa pre tých, ktorí nemajú kde bývať. Zorganizuje v jednom útulku pre bezdomovcov, ktorý vedie prísna sestra Agáta, vianočný zbor. Po počiatočných neúspechoch sa zboru podarí presadiť sa a mať úspech. (oficiálny text distribútora)

pierre9 odpad!

Gýč, ktorému nevychádza ani to zlo, na ktorom je postavený - citové vydieranie. O predvídateľnosti a všetkom ostatnom ani nevravím. Celé zle. ()

Olík

Ajajaj - tahle banda zpívajících bezdomovců působí tak „vánoční zázrak“ prvoplánově, až se nechce ani věřit, že jde o příběh inspirovaný skutečnými událostmi. Chudoba ještě nikdy nechutnala tak kouzelně jako ten nejsladší bonbón z čokoládové kolekce až si Santa Claus může spokojeně mnout ruce a jeho sobové s Rudolphem včele kopýtka. Všichni se usmiřují, všichni se rozdávají, všichni se obětovávají, všichni prozřívají a všichni zpívají a zpívají a zpívají a zpívají………………Hou Hou Hou. ()

freddy

Film natočený na základě skutečných událostí, který na Štědrý večer ve tři hodiny v noci dokázal zaujmout a potěšit. To hlavní, díky čemu si tenhle film zapamatuji, je jeho opravdu neotřelý námět, těžko totiž v rámci žánru vánočních filmů vymýšlet něco nového a originálního, co tu ještě nebylo, a o to více si cením tohoto filmu a jeho neobvyklého námětu o tom, kterak jeden účetní, jemuž se zhroutil osobní život, začne pomáhat v útulku pro bezdomovce a napadne ho založit vánoční pěvecký sbor složený právě z bezdomovců. Vše je podle skutečných událostí, a je to perfektně koukatelné. Zkrátka příjemný vánoční film s námětem, který tu ještě nebyl a díky čemuž mi zřejmě utkví v paměti na hodně dlouhou dobu. Herecké výkony byly perfektní, příběh mi nepřišel nikterak kýčovitý, celé to uběhlo úžasně rychle a než jsem se stihl rozkoukat, bylo půl páté ráno a film končil, takže u mě převládá spokojenost s výsledným dílem. Zřejmě to nebylo naposledy, co jsem tento film viděl, mám ho nahraný a někdy za rok nebo za dva si ho o Vánocích zřejmě zase pustím, protože své kvality má. Teď už jen uvažuju, jestli udělit tři nebo čtyři hvězdy, ale vzhledem k tomu, že mi přijde zatím tento film trochu podhodnocený ze strany zdejších uživatelů, tak nakonec dávám čtyři hvězdy. ()

skretik

Čo je super, že to je reálny príbeh, že tam bola super hudba, príjemné herecké výkony a nebola to nuda. Čo bolo blbé... hm, na nič také si vlastne ani nespomínam :D, takže za 5* ()