Nezvratná diagnóza

• USA All Things Fall Apart
všetky plagáty

Deon mal všetko - peniaze, úspech u žien, zdravie a sľubnú karieru v americkom futbale. Pár týždňov pred draftom, v ktorom mal byť hlavným lákadlom pre najlepšie tímy, sa celý jeho život a sny obrátili naruby kvôli neúprosnej diagnóze - rakovina.
Film je nakrútený podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala dobrému priateľovi 50 Centa. (tahir)

Georgeton

Vynikajúci film plný emócií, ktorý mal dobrý ráz, jednotlivé časti do seba zapadali, 50 cent to zahral slušne aj keď žiadna extra trieda to nebola, ale stačilo to. Po režisérskej stránke to vyzeralo tak jak by športová dráma vyzerať mala. Celý príbeh som prežíval s Deonom, snažil som sa zobrať si od neho to, čo bolo v danej chvíli to najlepšie a najvzácnejšie. Film, ktorý poukazuje na to, ako sa v jeden moment zrúti všetko o čo ste sa snažili celý život a už len to z toho robí vzácnosť. ()

PatrikP4

Zajímavý pravdivý příběh... Myslím že skvělé výkony herecké od 50 Centa a Lynn Whitfield... Bál jsem se dabingu ale ten nebyl tak hroznej... ()

tahir

Zatial najlepsi 50 Cent-ov film. To, ze si pre (nielen tento) film dal odstranit tetovania a schudol 25 kil svedci o jeho odhodlani nakrutit ho. Uz to nie je klasicke klise - drogy, zbrane a fuck fuck. Pribeh o tom, ako si clovek uvedomi co mal a ako sa mal dobre, kym bol zdravy. Skoda ze si to kazdy povie a zapamata len par minut po takom zazitku ako tento film je a potom je to opat o uponahlanom zivotnom style a peniazoch. ()

DeMooo

Čisté drama. Sportovní - ne. Komedie - rozhodně ne. Nicméně pro ty co čekají sportovní pecku ve stylu Any given sunday, Friday night light, apod. tak to rozhodně nečekejte je to čísté drama kde je všehovšudy jedna fotbalová scéna. Ale když shodnotím film jako takový a vynechám to, že jsem od něj čekal úplně něco jiného tak dávám 3*. 55% ()

Kaspor

Sice B-čkový film,ale velmi emotivní příběh jak člověk dokáže spadnout na úplné dno,během jednoho okamžiku se mu mění celý život,výběr Curtise Jacksona není špatný,ztvárnil tu roli velmi dobře a opravdu je tam k nepoznání. ()

Choci

Hezký film fotbalového talenta, který sní o profesionální smlouvě v NFL. Když už se tam jednou nohou dostane, začne se projevovat rakovina a nejen, že mu zkazí sen stát se profesionálním fotbalistou, změní mu to život. Uvědomuje si, že kromě fotbalu nic neumí, holky pro které byl předtím idol ho najednou neznají a jeho rodina se rozhádá a topí se v dluzích. Když už se Deon staví na vlastní nohy, vydělává spolu s bratrem v autoprodejně, dozví se, že umírá. Nakonec dá aspoň rodinné životy dohromady. Dojemný příběh se šťastným koncem (ano, i přesto že Deon umírá, je konec šťastný) si zaslouží 80%. ()