liquido26

Zezačátku jsem měl docela radost, že jsem objevil další zapomenutý béčkový noirový poklad. Začalo to totiž hodně slibně. -Chlapík se rozhodne prodat v malém městečku auto, protože potřebuje prachy. Naletí gangu podvodníků, kteří se chystají vykrást místní banku a aniž by do poslední chvíle něco tušil stane se i se svým autem jejich komplicem při útěku. Při přepadení zemře několik lidí a z našeho hrdiny se stává hlavní podezřelý, který musí uprchnout policajtům a prokázat svou nevinu. Klasický noirový příběh o nespravedlivě obviněném, co se snaží očistit je rozehrán hodně akčně a místy i docela vtipně. Bohužel druhá polovina filmu všechno pohřbila. Děj se přesouvá do čajovny (!!), kde se lupiči ukrývají ve sklepě. Velká část se odehrává ve tmě a mizí veškerá akce a napětí, takže bohužel posledních 20 minut je docela nuda. ___ Ještě k tý čajovně. Nečekejte nějaké mystické orientální místo. Je to klasický americký bar/kavárna/restaurace, kam chodí poldové na kafe a na obědy. Akorát na ceduli je nápis Tea Room :-) ()

vitekpe

Pribeh prumerny, obsazeni beckove, stopaz rozumna. Presto me tohle dobrodruzstvi nejak nechytlo. A mam pocit, ze mi trosku vadila i muzika. ()