Subjektiv

V podstatě stejné kvality jako první série, jenže již bez kouzla novosti. Proto o maličko horší hodnocení. Pořád jde ale o bezproblémově sledovatelnou záležitost. Silné ***. ()

SonGokussj

Dle mého slabší jak první série, jak praví Subjektiv, bez kouzla novosti. Vyzvdvihl bych, že Mihashi konečně kroutí hlavou i doleva a doprava, ale jeho osobnost je snad ještě horší než v první sérii. Dočkáme se zde dalších 2 zápasů na 13 dílů (což je určité obživení, ne jako 1 zápas v 11 dílech jako v první sérii) a spousty zvratů! ... Ok, to byl vtip. Tím chci naznačit, že se tam neděje opravdu nic nového nebo zajímavého, co by posunovalo charaktery dál. Co mě na této sérii (a vlastně i na první) vehementně štvalo je: +-SPOILER! V týmu se nachází legendární hráč, génius, kterému všichni fandí, na kterého se všichni dívají a dokonce dal v minulé sérii rozhodující odpal proti týmu, který předtím všechny porazil. Jenže tady je to, co nechápu. Za posledních 11 dílů první série odpálil !jednou!. A za 13 dílů druhé série odpálil, pokud mě paměť neklame, !dvakrát! z toho jednou to byl "bount" nebo jak se tomu říká. Takže za 24 dílů ve dvou sériích dal 2 pořádné odpaly. Nevím, kde se bere přesvědčení, že je super ultra dobrej. KONEC SPOILERU. V první sérii jsem se na začátku bavil. Od poloviny nudil. Zde se nuda ještě prohloubila. Za aspoň nějaký minimální vývoj Mihashiho: Velmi slabých 35%, ()