Kamarádi a zároveň spolužáci Jas, Ollie, Matt, Chloe a DK jsou hlavními hrdiny sitcomu Coming of Age. Snad každý z této pětice pubertálních výrostků je trochu potrhlý a proto i jejich životní příběhy jsou plné komických, někdy neskutečně trapných a dost často naprosto absurdních a šílených situací. Tim Dawson, tvůrce tohoto seriálu, si totiž v ničem nebral servítky a tak humor a vůbec celé pojetí seriálu často zachází do neuvěřitelných končin ležících daleko za hranicemi slušnosti. (Zbyisek)

Zbyisek

Nikdy bych si nepomyslel, že BBC natočí takhle neslušný seriál (i když slovo neslušný je možná slabé). Nepochybuju o tom, že plno lidem by se to vůbec nelíbilo. Je to prostě pubertální šílená komedie určená asi nejspíš pro puberťáky nebo prostě pro ty, kterým nevadí drsný, oplzlý, silně přisprostlý, trapný a perverzní humor - až je toho někdy moc! Za sebe ale musím přiznat, že jsem se docela bavil. A to i přesto, že je to neskutečná ptákovina :-D. Aktualizace: Tak buď jsem se změnil já, nebo se změnil seriál, ale 3. série už se mi moc nelíbila. ()

• Tim Dawson, tvůrce seriálu Coming of Age, byl v době vzniku jeho první série sám teenagerem. Když psal první sérii, bylo mu 19 let. (Zbyisek)