Pôvodná televízna inscenácia. Príbeh o cítení a živote mladej ženy v ťažkej životnej situácii a postoj ľudí okolo nej. Strata manžela narušila vzťahy k okoliu, snaha ženy o opätovné zaradenie sa do normálneho života, v čom jej pomáhajú priatelia a kolegovia. (RTVS)

retroslovak odpad!

Tak toto prosím Nie. Nikdy viac, toto si teda už v živote nepozriem a ani sa nebudem vracať ku tomuto zbytočnému snímku, ktorý bol úplne o ničom. Vyše 50 minút nudy a čistej nudy, kľudne som mohol pri tom poupratovať dom a ísť nakúpiť. Pripomína mi to niečo ako, tento filmový materiál nám ostal, treba naň čokoľvek natočiť - 50 minút zrnenia by bolo lepšie. Normálne mám depresiu z toho, ako sa tam nič neudialo, do toho odporná hudba fakt dobrá akurát tak na vraždu alebo depresiu. Proste snímok totálne o ničom, bez váhania b som ho vymenil za akýkoľvek vymazaný, poškodený slovenský televízny film. Po tomto filme mám chuť už sa nikdy na žiadny starý slovenský film nepozrieť, ale viem, že našťastie nájdu sa aj dobré filmy ale toto je čistá katastrofa bez deja, možno by sa dalo pár sekúnd záberov použiť ako nejakú dobovú pamiatku ale viac nie. Pre mňa ODPAD!!!!! Bohužiaľ. ()