Sú nočnou morou teroristov... Špeciálna jednotka mladých agentov stojí pred svojou prvou, veľmi náročnou úlohou. Musia odcestovať do Južnej Ameriky, aby z rúk teroristov pod vedením nebezpečného Estobana dostali na slobodu Christy Hansenovú, dcéru známeho senátora Adama Hansena. Podarí sa im preniknúť tajne do džungle, unesenú Christy nájsť a živú a zdravú ju aj oslobodiť? Je to misia, ktorá sa môže pre každého z jednotky skončiť aj smrťou. (oficiálny text distribútora)

choze

"COS MU TO UDĚLAL?" - "JEDNU VĚC, CO JSEM POCHYTIL OD VIETCONGU..." Dávno tomu, co jsem tohle slaboduché a nudné akční béčko viděl nějaké noci na Nově a zaujalo mě tím, že v něm bylo docela dost erotiky. V jednu chvíli sledujeme hrdinku, jak si ve sprše drhne kozy, do toho flasback, jak se muchluje se svým milencem ve stáji a pět minut nato je znásilněna v dodávce (později je znásilněna ještě jednou, obě znásilnění jsou každopádně mimo obraz a nestojí za řeč). Co se zápletky týče, někomu se tu zřejmě líbil ŽELEZNÝ OREL (taky ho mám moc rád) a rozhodl se natočit si vlastní verzi, ale neměl na stíhačky, tak poslal partičku debilních tenagerů s ostříleným veteránem (Lynch) v džípu do Střední Ameriky zaválčit si s teroristy, jejichž vůdce vypadá jako tlustší Castrův brácha (cha cha). Zpočátku je akce dost chabá, ale postupně se zlepší a ve vysvobozovacím finále v táboře už to (za úleťáckého ústředního popíku nazpívaného Lindou Blair) bouchá a poletuje se vzduchem jedna radost. Kromě spolehlivého Lynche s opičkou v maskáčových kalhotách se nato má cenu dívat snad jen kvůli Lindě, která je šmrncovní jako vždy a dokonce tu udělá narážku na svoje kultovní SAVAGE STREETS (kuše). Škrtnout ty ostatní otravné mládežníky a nechat tuhle misi čistě na ní, mohla to být pecka. Distribuce u nás: Vestron Video. ()