Réžia:
Miroslav SobotaÚčinkujú:
Pavel Lukeš (moderátor), Milena Steinmasslová, Stella Zázvorková, Naďa Urbánková, Karel Effa, Jan Hrušínský, Karel Vágner, Hana Zagorová, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Josef Abrhám (viac)Obsahy(1)
Zábavný sotěžní program Čst, který patřil ve své době k velmi popularním. Čtyři páry soutěžícich odpovidaly na zábavné dotazy moderátora Pavla Lukeše, za každou správnou obdrželi míček, kterým se poté trefovali do velkého skleněného klobouku, dokud nevyšla vítězná dvojce. Pořadem prošla celá řádka známých osobností. (Hadža)
Účinkujú
František Ringo Čech
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Dívčí válka (1991) (divadelný záznam)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Ako svet prichádza o básnikov (1982)
Hana Maciuchová
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Dům na nebesích (1984) (divadelný záznam)
Mnoho povyku pro nic (1972) (divadelný záznam)
Jan Vančura
Československo
Najlepšie filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (hudobný videoklip)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Michaela Černá
Najlepšie filmy:
Kamenný řád (1975) (seriál)
Sedmero krkavců (1993) (TV film)
Politik a herečka (2001) (TV film)
Věra Vlková
Najlepšie filmy:
Na tý louce zelený (1972) (divadelný záznam)
Uličnice (1970) (divadelný záznam)
Tabákový kapitán (1984) (TV film)
Jana Fořtová
Československo
Najlepšie filmy:
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
„Rakev ve snu viděti...“ (1968)
Jen ho nechte, ať se bojí (1977)
Elena Galanová
Slovenský štát
Najlepšie filmy:
Sladké starosti (1984)
Adam a Anna (1992) (TV film)
Zlatá rybka (1983) (TV film)
Milan Friedl
Československo
Najlepšie filmy:
Princ a chuďas (1971) (TV film)
Návrat pana Ryšánka (1971) (TV film) - rozprávač
Žert (1968)
Karel Šíp
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Jaroslav Uhlíř
Československo
Najlepšie filmy:
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Koncert Petry Janů (1987) (koncert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (divadelný záznam)
Vladimír Dvořák
Československo
Najlepšie filmy:
Keď príde kocúr (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Luděk Sobota
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Ljuba Hermanová
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Poslušne hlásim (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (TV film)
Nezlobte dědečka (1934)
Miloslav Šimek
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - moderátor
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Stanislava Bartošová
Československo
Najlepšie filmy:
Dům na nebesích (1984) (divadelný záznam)
Vrchní, prchni! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (divadelný záznam)
Ivan Mládek
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Uršula Kluková
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV film)
Jiří Wimmer
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Chobotnice z II. poschodia (1986)
Lenka Termerová
Československo
Najlepšie filmy:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Žert (1968)
Zátopek (2021)
František Hanus
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Ikarův pád (1977) (TV film)
Bol raz jeden kráľ... (1954)