Pohádka o tom, co se stane, když princezna, která zná jen slůvko ano, potká chlapce, který na všechno říká ne. Ale taky o rodičovské lásce, o odpuštění a překročení svého vlastního stínu (oficiálny text distribútora)

Pastelkaaa

Pohádky mám moc ráda :) dokonce mi nevadí ani ty moderní. Ale tohle?! To je děs... přitom to mohl být tak zajímavý námět s ANO NE. Princezna se mi nelíbila, herec NE také ne :) kostýmy stály za prd ... jediná * za Jiřího Dvořáka, na kterého se dalo aspoň koukat a měl kapku vtipu. ()

teodor81 odpad!

No to snad NE! Pohádka má být pohádka a sociální drama dramatem. Když se to sloučí dohromady, může z toho vzniknout tento exkrement. Už tam chyběly snad jen drogy... Ani nevím, proč jsem se vydržel dívat do konce. Možná proto, že jsem chtěl vědět, jestli se vezmou :-D ()

Emil69 odpad!

Poslední dobou jsem poněkud líný psát komentáře, ovšem tento počin je tragédie bezkonkurenční.Herecké obsazení slibovalo kvalitní a koukatelné dílo ale scénáristu a režiséra ( divím se Bočanovi,že do toho šel asi musí být už hodně zoufalý) bych za toto pověsil za,, něco,, do průvanu, Chápu snahu o oslovení mladé generace ale toto? Ještě, že je nenechali někde v koutku kouřit trávu a dělat v noci tahy s batohem sprejů na zádech. Copak je dnes už problém udělat pohádku s velkým P ? Musí se všechno přizpůsobovat době? Já taky od mala koukal na pohádky které byly natočeny pro moje babičky a dědečky a byly krásné, pohádkové, dobro vítězilo nad zlem a já na tyto pohádky koukal s otevřenou pusou, nechaly ve mě nesmazatelnou stopu toto je HRŮZA!!...Jen další paskvil do archivu moderní české filmografie ... zbytečně vyhozené peníze.... ()

coubes odpad!

Tahle pseudopohádka likviduje vše, co si pod pojmem pohádka dokážete představit. Škoda materiálu, škoda peněz, či snahy herců a především ztráta času! ()

KOLMI odpad!

Viděno jedním okem a musel jsem to vypnout. Konec jsem neviděl, tak nevím jestli ten repující rastaman osahával princezně prsa, ale jako sračkoidní totálně. Pro děti vůbec. ()