Amore tossico

• USA Toxic Love
všetky plagáty

Film vykresluje životy narkomanů závislých na injekčním užívání heroinu. Odehrává se v Itálii počátkem 80. let. Jako herci byli využiti skuteční narkomani z ulice. Film vystihuje všechny klady i zápory užívání heroinu, detailně zobrazuje aplikace heroinu do žil, vykresluje způsoby obstarávání peněz, dávek heroinu, možnosti předávkování, nebezpečnost a problémy způsobené užíváním. Jedná se v podstatě o sondu do života narkomanů v počátcích 80. let. (Flipnic)

G04T

Je vidět, že to má mizernej rozpočet. Je to v podstatě nuda bez jakýkoliv atmosféry hnusu a jak je v názvu - toxické lásky. Pouze pár scén stojí za to vidět. Hráli to sice neherci, ale i tak je výsledek mizernej. Pěkné byly záběry na Řím a 3 dávám jen z milosti. Čekal jsem to stokrát lepší. ()

kpt_ROCOR

co tě nezabije, to tě nakopne: sakryš, tohle je hodně hustý centrum smažek... ve filmu hrajou skutečný smažky z ulice, nádhera a krása, amóóre )) ()

• Ve filmu hrají skuteční narkomané, které tvůrci filmu "sebrali z ulic". (Flipnic)
  • Film měl téměř mizivý rozpočet a byl hotov za 1 měsíc. (Flipnic)
  • Štáb měl zákonem zakázáno při scénách aplikace drog používat skutečné drogy, tyto drogy narkomanům obstarávat, předávat nebo je u sebe držet. Proto ve scénách injekční aplikace narkomané plní injekční stříkačky neutrální lékařskou substancí a ty si pak vpravují do žil. (Flipnic)