Jennie (Anna Paquin) a Josh (Stephen Moyer) jsou bohatý pár. Jejich soužití ale není šťastné. Rozhádaní manželé se rozhodnou prodat své luxusní sídlo a pořádají proto pro potenciální zájemce o nemovitost den otevřených dveří. Večer však zjišťují, že v domě nejsou sami. Jeden z návštěvníků totiž dům nikdy neopustil. (oje)

Pitryx odpad!

Pokud pominu, že text distributora se mi jeví podivný a hodně zavádějící, musím jen konstatovat, že pár vražd podložených vysloveně spícími herci bez jakýchkoli emocí z tohoto filmu udělalo béčko na usnutí. Děj je statický, postrádá napětí a čiší z něj beznaděj scénáře, "co teď herdek s tím?". Prostě nuda a nuda. ()

george16

Tak tohle se nepovedlo, scénář velmi špatný, název zcela odpovídá tomu co se tam děje, pořád se chodí mezi pokoji a jen tu a tam to osvěží vražda náhodných návštěvníků, které kupodivu i po čtyřech dnech absolutně nikdo nepostrádá.... No a v tomhle filmu jsem viděl poprvé, že se dá souložit přes plavky, nevím jak se to té dámě povedlo... (kdyby tam aspoň bylo vidět, že si je dole poposune na stranu), ale to je jen taková blbůstka. Celkově zapadlý film v podstatě o ničem ()

Duo z Pravé krve v ohrožení

Duo z Pravé krve v ohrožení

17.10.2009

Milují se na televizních obrazovkách i v reálném životě. Představitelé Sookie a Billa ze seriálu Pravá krev jsou zasnoubeni a protože jim nevadí společně trávit čas i v práci, natočí teď v přestávce… (viac)