The Lovely Touch

• USA The Psycho Lover (viac)
všetky plagáty

Dellamorte

Skvelý psychedelthrill, ktorý svojím námetom pripicne diváka k monitoru vďaka réžii, no aj ( pre mňa ) výbornej Jo Anne ako fatal alkáčke. Lawrence s Frankom ako sekundanti len potvrdili suprový cast. Celkový dojem je takto na SWV viac, ako uspokojivý.70's psychotronická 3ka. ()

Karlos80

Další podivný skvost od vydavatelství "Something Weird Video", specializujicího se se na exploitation a sexploitation americké filmy převážně z 60 a 70 let, ale nebojí se zajít i hlouběji do historie...Zajímavá látka, no považte : Psychiatr osnuje vraždu své manželky novým způsobem: Chce vymýt mozek pacientovi tak, aby tento zločin spáchal on (ten pacient) ale místy dost utahané, překvapivě napínavé finále, zároveň ale i dost křečovité. Do stavu extáze mě však dostala věru naprosto fantastická pestrobarevná scéna, jakási vnější sekvence-výlet do Marcovy (Frank Cuva-Psycho Lover) psychotické mysli, která byla vyplněna živými topless tanečnicemi (které on sám předtím všechny zabil!) v jakémsi psychedellické obrazové i zvukové koláži. Křiklavá a kombinovaná směs sexu a násilí, pop-psych sekvencí, byla tu i jedna scéna necrofilie. Žádná velká senzace (jako celek), přesto ale místy velmi vzrušující, pomatené ale i zábavné. ()