Cedulky

(neoficiálny názov)
  • Austrália Signs
Krátkometrážny / Romantický / Komédia
Austrália, 2008, 12 min

Jeden z filmů oceněných roku 2009 v Cannes.
Krátký a jednoduchý film o komunikaci mezi dvěma lidmi z dvou kanceláří přes ulici. Film o tom, že najít lásku nemusí být tak těžké, jak se zdá, a že vaše láska může být jen kousek od vás... (Badmaniak)

Jean_Calid

Zpočátku zajímavé. Krásná depresivní atmosféra života osamoceného mladého úředníka ve velkém městě. Pak krásná dívka přes dvůr v okně. Papíry se vzkazy, super. Ale pak se mi to začalo zdát příliš zdlouhavé a to to trvá pouhých! 12 minut. Takže z původních 4 hvězd to vidím tak na ty tři. A může za to až příliš ostýchavý chlapík. ()

burg

Ač mě jindy takovéhle slaďáky nechávají chladným, tak tady si nemůžu pomoct, abych neudělal vyjímku. Tohle je jeden z nejhezčích filmů, co jsem za posledních pár let viděl. Citlivě natočené o dvou lidech, kteří se mohli(?) klidně někde potkat. Mělo to vtip a super hudbu na pozadí. Poprvé po hooodně dlouhé době jsem se modlil, aby to neskončilo naprostým fiaskem:) ()

ywo666

Asi som z inej planéty. To čo toto bola chujovina. Prečo by som sa mal 12 minút dívať na nejakého žaluďa. A to tento snímok presvedčil Stallona aby angažoval Hughesa do Exp 3. Za a) je to úplne off topic a za b) je to nuda. Herecky slabé (minimálne ten chalan) a režisérsky jednoducé. Nezachytil som tam žiadne zaujímavé zábery. 1* za nápad. A čo na tom ostatný vidia? Skutočne si to zaslúži po päť hviezd? ()

Z0oMb3E

Zbožnujem takéto kraťasy. Výstižné a zo života. Kto z nás mužov toto nikdy nezažil? Opýtať sa? Neopýtať? Ako sa opýtať? Ako sa pri tom tváriť. Film rozpráva ako neverbálna komunikácia (chat) môže prerásť aj do niečoho silnejšieho. Film o tom, že človek v meste nemá byť sám (Elán xDD). Film o tom, že aj do nudnej práce sa dá tešiť, ak tam na vás niekto čaká. ()

Queendom

Vůbec nevim, co mě to popadlo a vůbec jsem se na TO začla koukat. A už vůbec nevim proč jsem TO přetrpěla až do konce. Jistě ale vim, že TO (přeslazenou cukrovou vatu pro nenáročnýho diváka romantickejch slátanin) už nikdy nechci vidět. TO nebylo ani hezký, ani vtipný, ani nápaditý, jen brutálně kýčovitý a předvídatelný. Navíc najít horšího herce než toho prkennýho tupce, z jehož pohledný tvářičky zřejmě ucvrnke do textilu každá náctiletá, by myslim byl nadlidskej úkol. Jedna hvězdička za chvályhodnou stopáž. ()

• Film byl natočený k propagaci značky Scweppess, Patrick Hughes to na svých stránkách sám píše. (Akesha)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (viac)