Když skupina podnikatelů ve stavebnictví ohrožuje pozemek tří venkovských bratrů, musí hoši sáhnout k vraždě, aby ubránili svůj majetek. Když však trojici padnou za oběť nevinní turisté, začnou se jim věci vymykat z rukou. (Karlos80)

Karlos80

Tři zanedbaní buranští bratři, žijící v neobydlené zalesněné oblasti na okraji společnosti, brání svůj vlastní životní styl stůj co stůj, napřed proti skupině vývojářů a pak i proti rekreantům. Málo známý grindhouse hixploitation, kde je nejlepších asi posledních 20 minut (+ předtím ještě scéna s buldozerem a znepokojující sekvence znásilnění), jinak nic moc zajímavého, občas zábavného, ale jinak spíše nudného. Opravdu nešikovný film téměř nulových výrobních hodnot, ubohého herectví - prostě typický trash. Slabší průměr. Na DVD teprve od roku 2011(Code Red). PS: Tohleto jsem našel na jednom webu a sedí to na tento film jako pěst na oko. "Co dostanete, jestliže zkusíte smíchat "Deliverance" s "The Hills Have Eyes?" "Zplodili byste dítě, incestního zmetka, jako je "God’s Bloody Acre". ()