Godkiller

• USA Godkiller: Walk Among Us
všetky plagáty

Wade

Nádherný způsob animace podpořený perfektní muzikou k tomu přičtu brutalitu a způsob mluvy a vyjde mi z toho jasných 5 hvězd. Velká škoda že má film jen 38 hodnocení včetně mého ,i když možná ne protože si nejsem jistý jak by dopadly procenta hodnocení už teď mi přijde 73% málo . :-) 100% ()

Tom_Lachtan

tohle je minimálně zajímavej alternativní počin s animací, která je vlastně souborem statických obrázků kde se jen sem tam něco pohne (například když si poměrně roztomilá dívčina zašívá dlouhou ránu na břiše, tak se na plátně hýbe jen ruka a podobné rozkošnosti) a chvílemi se to celé přesune rovnou do komiksové podoby, kdy se rovnou střídají klasická komiksová okýnka a ... Je to fajn, jednotlivé vyobrazení jsou prostě zábavné, kresba je hezká a místy je to nádherně bizarní a začátek je skvěle atmosferický a úvod do divného punk-technovýho světa je zábavný. Proto je dost velká škoda, že konec už je dost přeplácanej lacinou mytologií, upnutejma kalhotkama a nudnou divností. nicméně, k vesmírnejm veverkám s chapadlama to má už docela blízko. ()

GodComplex

Nalakal me nazev a cekal jsem kdovijakou blbost, ale hned v uvodnich credits me totalne rozsekal "New World Order" od Alec Empire, ktery spolecne s Nic Endo vytvoril excelentni soundtrack k tomuhle zapomenutemu cyberpunk comixu (prestoze se z velke casti jedna o instrumentalni verze songu z jejich jiz predchozi tvorby). Nechapu jaktoze jsem pul roku po vydani prvni kdo sem pise komentar, protoze kvality tenhle kousek rozhodne ma. Jen se nevyplati od toho cekat klasicky animak typu Pixar, jde skutecne pouze o zfilmovany comics, takze vizualne znacne staticke, ale presto s dusnou postapo atmosferou a promakanou zvukovou slozkou obohacenou vokalnimi talenty (Lance Henriksen, Davey "AFI" Havok...) "The sky rain blood for a thousand days..." 7/10 ()

Nautila

Leželo mi to na disku půl roku, než jsem to zapla. Šla jsem do toho bez jakéhokoliv povědomí o tom, co že to je a byla jsem velmi překvapena. Silná cyber postapo atmosféra s říznou kresbou (takovou vysokou "deviantartovskou"), doprovázená perfektně pasující divokou hudbou. "Animace" je sice nezvyk, ale o to více si člověk vychutná všechny ty texturované detaily a správně splašený rukopis. ()

• Dveře, kterými hrdinové unikají před hladovými zombie, jsou Ghibertiho severní dveře florentského baptisteria. (Ninkaa)