ricci.s

Ja si naopak nie som celkom istý, či by sa mal indický horor uberať práve týmto smerom. Nakrútené je to zaujímavo... presnejšie ani nie že zaujímavo, skôr na indické pomery netradične (mieri to kamsi k experimentálnemu žánru), pričom veľkým plusom je, že film nepostráda dej. Na druhej strane to veľa s hororom spoločného nemá, skôr je to čistá psychologická dráma s mierne erotickým nádychom, v ktorej sa prvá krvavejšia scéna objaví cca. 15 minút pred koncom. Takže celkovo miestami pôsobivé, ale veľmi mi to nesadlo, Fired ostáva (a asi aj veľmi dlho ostane) neprekonaný - a nie len v indickom, dokonca v celom ázijskom hororovom žánri. ()

Dellamorte

Určite 1 z najlepśích indických snímkov , aké som zhliadla. Už prvá 8 - minútovka dáva tušiť , aká bonboniéra Ťa čaká. Bez zbytočných tancovačiek a spevokolov , agresívne natoćená plnotučná H -dráma , v ktorej náhodné stretnutie s osudovou ženou , ktorá je navrch postihnutá agress manželom , nechcene postihne všetkých zúćastnených. Dynamicky a dravo , sexuálne hravo , reźijne na silnej úrovni nasnímané kino. ()