Nedá sa říci, že Kevina Manleyho práce agenta cestovní kanceláře zrovna baví. Jednoho dne dostane oznámení, že je jediným dědicem svého dědečka, který žil dlouhé roky na Aljašce. Je to šance, jak konečně změnit fádní život. Když však dorazí do města Anchorage, zjistí, že v cestě ke štěstí stojí překážka: podmínkou dědictví je účast na psích závodech napříč Aljaškou. Má to být zkouška odvahy, vytrvalosti a šikovnosti. Mezi soupeři potkává krásnou Bonnie. Ta je ochotná mu pomoci, ovšem do té doby, než zjistí, že Kevin je vnukem muže, o kterém si myslí, že zabil jejího dědečka. A je tu ještě jeden háček - jsou tu totiž další zájemci o půdu, která ukrývá velké bohatství, a kterou má Kevin zdědit. Zvládne Kevin závody? Nájde zlato? Bude ho Bonnie milovat? Zvítězí nad chamtivci? (Intersonic)

waits

Jsem schovívavý divák a s klidem přejdu, když avizovaná komedie není vtipná. Může být třeba mile romantická. Nebo jen tak lehce úsměvná. S jedním dvěma vtipy za film, které jsem ještě neslyšl. Se sympatickým hrdinou, který umí aspon trochu hrát nebo s krásnou hrdinkou, na kterou je radost pohledět. Se scénářem, kde se občas ujme cokoliv zajímavého, neotřelého nebo aspon takového, aby člověk nezíval každé dvě minuty. No, nedočkal jsem se. Zařazuji do kategorie "dokonalá ztráta času" a pozastavuji se nad tím, že jsem ten nesmysl nevypnul už po čvrt hodině. ()

Jara.Cimrman.jr

Jsem velkým fandou bláznivých komedií a tak jsem dal Kevinovi ze severu šanci na to, aby mě rozesmál. Nepovedlo se mu to a to je při komedii vždycky trošku smutné. Já mám totiž problém s tím, když mi herci dopředu naznačují, že se chystají říci vtip, následně ho zpackaně podají a ještě se tomu vřele zasmějí, abych si snad náhodou nevšiml, že to zase tak vtipné nebylo. Bylo to celkem utrpení, ale já jsem navíc byl donucen okolnostmi dokoukat to až do konce a tak se přiznám, že asi poprvé v životě jsem byl vděčný za reklamní bloky, které výrazně převyšovaly zábavnost viděného díla. ()

Shit

No já jsem se u toho docela bavil, jedinej velkej problém je, že hlavní představitel Skeet Ulrich fakt šíleně přehrává a pak vtipný scény v jeho podání nejsou prostě vtipný a to je bohužel dost velkej problém, ale zase se ve filmu objevuje Natasha Henstridge, která to vcelku snadno vynahradí a taky v né příliš obvyklé záporné roli Leslie Nielsen, ten se bohužel moc neprosazuje, hlavní vinu na tom nese nic moc scénář a hlavně ta jeho postava moc vtipná neni a prostor k vtípkům taky nedostává, ale i tak se dá u tohohle filmu dobře pobavit ()

wellar

Tato husta alternativa ktorej pribeh je o chlapcovi ktory proste prisiel ,videl a zvitazil ( aj s vetrami ) prekrocila moje ocakavania a extaza nadsenia prisla ked Kevin ( inak dost slaby herec hm ) padol do kanala. No nic, musim uznat ze to je uplne hrozny film ale pre osobne ma urcite caro a nehanbim sa za to :) ()

mat.ilda

Netuším, proč jsem to vlastně nejdéle v půlce neukončila, snad už jsem se dlouho nedívala na televizi, možná to bylo tím, že jsem žehlila (alespoň nějaký užitek), tato "komedie" však rozhodně nepatří do hlavního vysílacího času pro dospělé diváky a mám těžké obavy, zda by i předškoláci raději nepopadli v deštivém odpoledni kyblíček s lopatkou a nezkusili lepší alternativu zábavy na blátivém pískovišti. ()