Vaastu Shastra

• India वास्तु शास्त्र

ricci.s

Bez väčších problémov sledovateľné, no nezaujímavé, toto tu už totiž bolo mnohokrát, dokonca aj v exotickom podaní a dopadlo to omnoho lepšie. Rodinka v dome ovládanom vraždiacimi duchmi, plus nejaký ten blázon, ktorému nikto neverí, malý chlapček, ktorému už duplom nikto neverí, no ako to už býva, napokon uveria všetci. Ale je to aj tak bieda, duchovia totiž vyzerajú ako obsypaní vápenkou, takže aj tak nikoho nevydesia, a kým sa k niečomu poriadnemu odhodlajú, sme na konci filmu. K tomu idiotský smiech, ktorý sa každú chvíľu ozýva v pozadí, taktiež nikomu na nálade nepridá. Keby som sa aspoň párkrát zľakol, ale kde nič, tu nič. Vlastne len snaživé záverečné minúty to u mňa vyťahujú na zmierlivé dve. ()

Dellamorte

Zo zámoria skenovaný motív o mladej rodinke , čerstvo nasúkanej do domu , v ktorom démonom beží o ich duševné zdravie ( a ten ukričaný prognostik im to celý čas reval do tváre ) . Rozhoria sa aj digi plamienky , ukážu sa démoni , s maskami zombíkov , hlava rodinky si zaobstará podobnú fasádu a snaží sa dostať do klubu aj svojho syna , no mamina ho nedá... veď to poznáš...jednoducho prežehlený námet , spracovanie , no tentokrát v indickom tempe ( bacha - je to bez spevu a tancovačiek ). Rozbeh mierne premrsknutý , no snahu si cením. ()