Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

kocurstvo

Zase klasické ČSFD. Kravinám a dramatům o lidském utrpení se dává nejvyšší hodnocení, komedie se pohnojí... Tenhle film je komedie a proto místním "intelektuálům" nevoní. Pro ty ostatní se nabízí necelá dvouhodina příjemné zábavy... Mimochodem, nevím, kde všichni přišli na to, že je JLo katastrofální herečka... Závist je sfiňa :) ()

stebetalka

Vtipné, milé, zábavné, ale ze židle jsem nespadla, ale to jsem ani nečekala:-) Lopezka na mě působí strašně dobře, protože umí dobře zahrát takovou tu normální ženskou... ()

pelegryna

Jenifer hrála více než dobře, od nápadu až po nasměrování na cílovou skupinu v pořádku. Pro někoho kýč, pro někoho snesitelné a pro někoho brak.... ()

Agora

Tuctová komedie s několika vtipnými momenty (pes na vozíku, babička, kamarádka), ale s naprosto odpuzujícími scénami z "přirozeného" porodu mezi kamarádkami a z návštěvy gynekologa. Jennifer je hysterická, Alex sympatický, film končí správně americky happy endem a víc snad není co dodat. ()

BenNat

Autoři čerpají ze dvou taháků: komických scén a zajímavé situace, ve které se ustřední dvojice nachází. Bohužel se domnívám, že přesně v tomto pořadí. Snaha diváka pobavit je místy velmi přehnaná a v jejím pozadí se ztrácí jakékoliv bližší vykreslení postav. Oddychovka, nad kterou příliš nepřemýšlejte, protože hlubší poddklad jednoduše nemá. I když škoda, v tomhle případě se z toho přeci jen dalo vyždímat poněkud víc. ()

agent0111

Za scenku domaciho porodu davam hvezdicku k plusu. Tempo skvele, scenar debilni ale uzasny, obsazeni mohlo dopadnout hur a zaverem bych rekl ze dobra komedie je na svete. Jestli mate radi ulitle vtipy jako ja, tak Zalozni plan doporucuji. 8.5/10 ()

willik256

žádnej zázrak, ale koukat se na to dá, ale líbila se mi scéna - porod ve vodě :D šílenost :D a na konci jsou nepovedený záběry, což zbožňuju, i když teda v tomhle případě nejsou bůhvíjak vtipný, ale jsou tam, takže za to bod navíc ()

PinkButterfl

Od filmu som veľmi neočakávala, preto som bola príjemne prekvapená. Celkom dobre som sa pobavila, Jennifer zvládla úlohu podľa mňa so cťou, celé to bolo milé, psíček v skutku zlatý a celkovo bol film príjemný a dobre som si pri ňom odpočinula . ()

andydufrsn

Lehká romantická komedie. Pokud se Vám líbila Pretty woman a podobné filmy, tak Vás, asi, tenhle snímek s J-lo nezklame, ale pokud ve filmu něco hledáte a od filmu něco očekáváte budete zklamáni ()

frannyberry

Tak tohle mě mile překvapilo. Nemám ráda J. Lopez, ale tady mi vůbec nevadí a moc jí to tu sluší. Její protějšek je sympaťák odvedle. Asi se mi to trefilo do nálady, ale jako "holčičí" záležitost tento film určitě nezklame. Samozřejmě bych ale nenutila partnera, aby na to koukal se mnou:) ()

petruska777

Příjemná romantická komedie s několika místy, která dle mého názoru působí docela rušivě a která bych klidně vynechala (schůzky budoucích matek, porod jedné z nich), ale jinak je to taková pohodová oddechovka, při které se dá dobře "vypnout" a odpočinout si. ()

BStone odpad!

Jennifer Lopez hraje sobeckou krávu, která myslí za všech okolností jen na sebe v naprosto stupidní rádoby komedii... ()

trotlicek odpad!

J-Lo je milionová ženská - a její prdel miliardová. Ale ani tahle beauty part nezaručí úspěch ve filmu. J není a nebyla a nebude hérečkou (jako na filmovém plátně) - ona to asi v posteli umí pořádně zaherečkovat. Už tehdá byla její role Pokojské výsměchem, no tak nám to předvedla i o pár let později. :) ()