Peep Show - Season 3 (2005) (séria)

Sestření (S03E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Sistering

S rodinou bývají jen potíže. Mark má týdenní dovolenou, již se rozhodl trávit aktivně. A protože je muž organizovaný, stanovil si ambiciózní plán. Přejde na zdravou dietu, začne posilovat, přečte tlustopis věnovaný starověkému Římu a naučí se základům hry na klarinet. Zatím ovšem marní čas nekonečnými hodinami hraní počítačové hry Blitzkrieg. Z boje v barvách Třetí říše jej vyruší Jez, který ohlašuje příjezd Markovy sestry Sarah. Ta se právě rozešla s manželem, čehož Jez k Markově krajní nelibosti neprodleně využije a zranitelnou dívku dostane do postele. Prý láska na první pohled. Povídali, že mu hráli. Jak se asi bude milému vykukovi zamlouvat, když se Mark začne recipročně dvořit Zuzánkovi? (Česká televize)

honajz2

Nemůžu si pomoct, ale tahle epizoda mi přišla (zatím) nejslabší nejen z třetí série, ale i z celého seriálu. A to ten začátek s Markem hrajícím Blitzkrieg vypadal hodně slibně, jenže jinak jsem se skoro nebavil, spíš nudil. Bohužel. Ale pořád to je nic oproti té spoustě podařených epizod. Slabé 3* ()