Women Unchained

• USA Escape from Cell Block 3 (viac)
všetky plagáty

Útěk z pekla ženské věznice do pekla chaosu. Mají vůli udělat cokoliv, aby se dostaly do Mexika na svobodu. Hned po vypuknutí výtržností zabijí stráže a do cely ženského bloku 3 se zpět nevrátí. Cesta jejich útěku je provázena výbuchy násilí, smrtí a zničení každého, kdo se pokusí zkřížit jejich cestu. (Karlos80)

Karlos80

Jedno z mála wipek které mi až do dnešních dnů unikalo, přestože nejde o standardní WIP film, pokud takový hledáte, musíte sáhnout jinam (nápomoci při hledání vám může zdejší tag), páč nejspíš budete zlamáni. Sám za sebe mohu konstatovat že jsem se pěkně zpálil (a to jsem dokonce ten film chtěl za pár babek na ebay koupit!), už dlouho jsem neviděl tak špatný a hlavně nezáživný film, jako tento s celou řadou různých alternativních názvů (nejvýstižnější název je asi "5 Angry Women"), které matou a jsou i dost zavádějící. Cover staré vhs http://www.contamination.pwp.blueyonder.co.uk/covers/covers4/escape_cell3_cover.htm vypadá nadějně, kdy dostatečně navnadí (máte pocit že půjde o další zdařilé 70' sleazy grindko), ale zdání klame. No ač jsem fanoušek špatných filmů, kdy mám pro ně slabost, ale tohle ne..Script jak od Ed Wooda, málo akce, napětí, nahoty a násilí. Kdy bez těchto typických žánrových prvků dobré akční a zábavné béčko udělat nelze, tedy pokud to tak tvůrci tohoto projektu vůbec vnímali. Typické prvky zastoupené ve WIP fimech zde vidíme vlastně jen v úvodu (krátce sprchy - zcela bezdůvodná a nesmyslná scéna, kdy jen krátce předtím jsme byly někde ve stript barech v Los Angeles, následuje další je zcela bezdůvodná a naprostá náhlá scéna, nečekaný - velmi jednoduchý a snadný útěk 5ti vězeňkyní z nějakého vězení), poté už jde čistě o takové dobrodružství a lá Jesus Franco - nebo o jakýsi roadmovie, obšem zcela nudné, bez nahoty, sexu etc.. Holky na útěku terorizují nebo rovnou zabijí kohokoliv kdo se jim jen postaví do cesty a odkud cítí že jim hrozí reálné nebezpečí, mezitím úřady a spravedlnost je jim stále v patách. Všechno ale totál směšné přes různé charaktery (viz pasák!) až po rádoby-akční scény. Film v podstatě nemá co nabídnout, to co tu sledujeme není prostě zajímavé jako spíš ubohé, celé to na mne navíc působilo strašně moc unyle a fádně. Holky taky žádný velký zázrak, i když jedné z nich jsem zde docela fandil a ta se taky nakonec zachránila. Mizerný film spíše pro kompletisty, všichni ostatní se tomu raději vyhněte, byly jste totiž varováni! ()

Wade odpad!

Hned na začátek je naservírovaný získání klíčů a útěk z ženské věznice. Ten trvá zhruba do 23min a to bez nějaké větší akce snad jen krom jízdy v autě což sice není nějaký zázrak, ale budíš rozvíření vod to je. Následuje chvilka rozmyšlení plánu na malé farmě další malá komplikace a pak znovu cesta útěku a všeho co obnáší např: získání falešných dokladů atd.. Celý film se dá shrnout takhle útěk skupinky žen z vězení pár chvilek skrývání a kecání a na závěr finální útěk. Nejspíš nejsem ten kdo by měl tenhle film posuzovat já ho nevyhledával dostal se ke mě a tak jsem ho zkouknul ovšem za mě ničím nezajímavá blbost. ()