V nepříliš vzdálené budoucnosti sestrojí lidé roboty TR, kteří jim mají pomáhat a sloužit. Roboti se však vzbouří a otočí zbraně proti svým stvořitelům. Lidstvo je takřka zdecimováno a jedinou nadějí se stává hrstka přeživších.
The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation. (Skejpr)

3KAVKY odpad!

Tohle nemá obdoby! Scénář pravděpodobně někdo sepsal na záchodě během konání potřeby, pak se tím utřel a dal to zrežírovat šimpanzovi. Člověk si pak po shlédnutí takového filmu musí začít vážit mistrovství tvůrců reklam na prací prostředky. Celý film je pouze jedna velká blamáž slepená ze špatných dialogů, komické akce a žádné zápletky. (Pozor spoiler) Ještě, že tvůrce filmu ve své nekonečné moudrosti nainstaloval do vesmírné stanice hlavní pákový vypínač na zblázněné roboty, který naštěstí nevypne jen je, ale i celý film. ()

Z0oMb3E odpad!

Tieto assylumky pardon asylumky mám strašne rád. Rád sa pozerám a rád sa nechám prekvapiť akými nelogickosťami ma dokážu tvorci prekvapiť. Na moje počudovanie sa imi to darí film po filme. Na neherecké výkony, efekty na úrovni skicáru, či zápletky zbúchané na kolene počas nakrúcania som si zvykol. Konečne film v ktorom mohol Paul Logen naplno ukázať svoj rozsah emócií, ktoré vie obsiahnuť. Viacej vecí absolútne postráda logičnosť, no keďže na Zemi zúri nerovná vojna z robotmi som rád, že v pozadí doprava funguje bezproblémovo. Tak isto scény, ktoré tu už užívatelia vypichli dojmu diváka až k slzám. Avšak Megapiraňa u mňa ostáva nepokorená. ()

Kosmik 1

Odpad z nějakého mnou neznámého důvodu nemůžu dát, i přesto, že se jedná o prachsprostou vykradačku a film sám o sobě je pěkně mizerný, dialogy stupidní, herci taktéž o efektech radši ani nepsat. Ale kupodivu se mě podařilo film shlédnout celý, možná to bude ten pravý důvod, nutkání dodívat se do konce na tu ohyzdnost. ()

Crackonosc

Pohodlně se usaďte, uvolněte se, zavřete oči a představte si, co všechno by se mohlo pokazit ve vašem amatérském filmu, kterým byste se snažili parazitovat na slavnějším předobrazu... Víte co? Kašlete na to a pusťte si radši tuhle slátaninu. Všechno co jste si měli představit vám její autoři naservírují v jasných barvách. ()

Chris Masters

Ano, leželo mi to na stole hodně dlouho než jsem našel ve svém nitru impuls k puštění tohoto blafu. Ale člověk když už se na tento snímek dívá tak ho musí brát s rezervou. Někdy radši s více rezervama. :D Hvězdičku dávám za sympatickou roli šerifa. Jinak vážně, kdo si chce pochutnat a rozmýšlí se nad Cameronovým Terminátorem a tímto, nerozmýšlejte se a pusťe si Camerona. 15% ()

• Ke konci filmu, kdy je vypuštěn velký terminátor, který ubírá ostatním energii, můžeme vidět závažnou chybu. Dívka projde kolem jednoho z terminátorů a schovává se za kovovou desku, za okamžik je na dívku záběr zepředu, a terminátor, který měl být za ní, už tam není. (Claude Speed)
  • Když najde Bronson (Dustin Harnish) Lauru (Krystle Connor), která vypadla z dodávky, tak ji vezme do náručí a utíká pryč. V dalším záběru ji ale má přehozenou přes rameno. (Duoscop)