V nepříliš vzdálené budoucnosti sestrojí lidé roboty TR, kteří jim mají pomáhat a sloužit. Roboti se však vzbouří a otočí zbraně proti svým stvořitelům. Lidstvo je takřka zdecimováno a jedinou nadějí se stává hrstka přeživších.
The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation. (Skejpr)

Vyrida

Asylum se nezapře a tentokrát se dokonce rozhodlo znásilnit filmový Cameronův klenot Terminátora. Hádám, že za tím byla čistá vychcanost zmást nějaké nepozorné zákazníky, kteří si přišli do krámu pro tehdy nově vycházejicí čtvrté pokračování této filmové klasiky a staví na to viditelně i cover DVDéčka. Bohužel tento film s pravými terminátory šetří a na toho pořádného si budete muset počkat až na úplný závěr a že je to zatraceně dlouhá ukolébavka. Celý scénař je jedna velká nuda s efekty, jak z movie makeru a opravdu s děsnými herci, kteří furt jen křičí, nebo mají debilní otázky a vůbec se chovají jako sjezd největších dementů na světě. Zkrátka film, který by si zasloužil bez nějakých keců, okamžitě odpadové hodnocení a nikdo by nemohl říct ani popel. Jenomže moje stupnice je trochu jiná a s odpadkama se snažím šetřit, takže logicky mi vychází jedna hvězdička a když už za nic, tak aspoň za animace už zmíněného velkého terminátor na konci filmu. ()

Chris Masters

Ano, leželo mi to na stole hodně dlouho než jsem našel ve svém nitru impuls k puštění tohoto blafu. Ale člověk když už se na tento snímek dívá tak ho musí brát s rezervou. Někdy radši s více rezervama. :D Hvězdičku dávám za sympatickou roli šerifa. Jinak vážně, kdo si chce pochutnat a rozmýšlí se nad Cameronovým Terminátorem a tímto, nerozmýšlejte se a pusťe si Camerona. 15% ()

Claude Speed

Fakt nejhorší terminátor, jakého jsem kdy viděl. Od začátku je děj nezajímavý, průběh filmu je v podstatě celou dobu stejný. Čekal jsem alespoň dobré počítačové efekty, ale byly lacinné, jakoby je tvůrce udělal přes jednu noc. Měl jsem pocit, že celý film natáčeli někde v garáži za domem. Film byl nepřirozený a ke všemu nudný. Čekal jsem mnohem více, ale za snahu dávám 1*. ()

Grondal odpad!

Tento film som pozeral značne podgurážený alkoholom s kamošmi o pol štvrtej ráno, a ani to nedokázalo ten film zachrániť. To samo naznačuje aký to musel byť. Pravdou je, že sme sa válali pri sledovaní od smiechu, ale to musím ako zodpovedný komentujúci teraz zanedbať, lebo inak by som musel veľa svojich Odpadov prehodnotiť. Ale k veci. Toto by sa nemalo ani nachádzať v tejto databáze, ani na internete ani nikde inde kde by na to mohol naraziť ktokoľvek kto sa zrovna nechce mučiť. Je to neuveriteľná sračka atakujúca pozíciu toho najhoršie čo som kedy mal možnosť vidieť. Nemá zmysel hovoriť čo je na tomto filme zlé, pretože stačí povedať že všetko. Ak sa náhodou nebavíte sledovaním takýchto sračiek, ako občas ja, určite sa tomuto filmu vyhnite na sto honov. ()

djbarrel odpad!

No to byla zase hlína, ne že bych snad čekal něco extra, ale na tohle se připravit nedá. Nejen, že film byl špatný, s podivnými triky a ještě horšími herci, ale narozdíl od jiných Asyláckých sraček, tentokrát jsem se nedočkal ani oněch legendárních šíleností, které se v jejich filmech objevují. Snad jen začátek kdy "terminátor" zastavil rozjeté auto tyčí, po kterém následovala exploze a odlétnutí auta asi kilometr daleko, to vše za předpokladu, že tyč zůstala vcelku. Sračka jak má být, ale tentokrát děsně nudná. 5 % ()

• Ke konci filmu, kdy je vypuštěn velký terminátor, který ubírá ostatním energii, můžeme vidět závažnou chybu. Dívka projde kolem jednoho z terminátorů a schovává se za kovovou desku, za okamžik je na dívku záběr zepředu, a terminátor, který měl být za ní, už tam není. (Claude Speed)
  • Když najde Bronson (Dustin Harnish) Lauru (Krystle Connor), která vypadla z dodávky, tak ji vezme do náručí a utíká pryč. V dalším záběru ji ale má přehozenou přes rameno. (Duoscop)