Originály na cestách

(relácia)
  • Česko Tuning (viac)

Seriál z produkce Discovery Channel nás zavádí do prostředí úpravy automobilů, konkrétně do dílny známé pod názvem West Coast Customs, kterou vede svérázný šéf Ryan Friedlinghaus. Za účasti televizních kamer máme možnost sledovat nejen exkluzivní přestavby a design vozidel, ale také spory a radosti jednotlivých zaměstanců tuningové dílny. (yaromir)

Džef!

miluju když automechanici dělají auta pro známé hvězdy jako Snoop dog atd a ještě k tomu v moderním prostředí.... 5 hvězd ()

FFilipCZ

Takové "Pimp My Ride" pro zazobané pracháče, co chtějí mít kůl káry, jen s tím rozdílem, že díly jsou delší a víc se tam kecá a hádá než maká na autech. Komu se líbilo PMR, bude se rozhodně líbit i toto. Ale předem upozorňuji, že i když to má cca 45minut, 80% je v podstatě o ničem a co se týče závěrečného představení auta, je tomu věnováno tak 5minut (a to ještě přidávám) ()

mancika.n

Super seriál ako obnovujú a tuninguju americké autá . Ja by som len bola zvedavá ako by prerobili naše predošlé francúzske auto Renault Mégane ツ ツ ツ ( skončilo by určite v šrote načo by sa s nim namáhali ) ()

Paity

Stejně jako Pimp my Ride, i tohle miluju. Neslyšíte tam, že něco nejde, nebo že se něco nestihne. Vše jde, vše je možné a vše je skoro ve smrtelném termínu. Prostě nejsme v Česku, kde za týden stihnou leda servisní prohlídku. Navíc ty parádní káry a absolutně nešetřivý přístup na všem. Tohle je špička! ()