Tři hezké, kurážné, svobodné dívky jedou na motocyklu z Colorada do Kaliformie, vychutnávají si zdrženlivý odstup při laškování s muži, které cestou potkají. Když uvidí vodu příhodnou ke koupání, všechno svléknou a jdou si zaplavat. Není vše stále tak idylické. Jsou ohrožovány surovými chlípníky, kteří je po cestě sledují. (Karlos80)

Karlos80

Docela hezký nízkorozpočtový explo/biker flick o třech pohledných mladých holkách co utekli z domova unaveni svými dosavadními životy, kdy chtějí okusit a zažít jakési nové dobrodružství, jejich sen zde ve filmu byl, vidět oceán a pláže v Kalifornii kam se vypraví na svých mašinách. Začíná vzrušující cesta po Státech, kde holky společně zažívají nejedno tragikomické dobrodružství. Film nemá žádný pořádný děj (jako spíš sérii různých dobrodružství), oproti jiným ze žánru je docela krotký, ale nebylo to vyloženě špatný, poté co jsem ale snímek dokoukal až do konce, který mě doslova zaskočil (že jsem se zamrzlou tváří a v němém úžasu zůstal jak přikovaný sedět a nevěřícně koukal hlavou), tak jsem měl jasno v tom, že tento film měl posloužit hlavně jako prevence-varování všech mladých lidí před nezávazným životem (nebezpečí sexu, drog a rock 'n' rollu), a před tím, co se jim může stát a přihodit na silnici a mimo ní. Nakonec tedy spíše smíšené pocity ale jinak doporučuji fakt hezky se na to kouká, při jedné či dvou skleničkách tvrdého pak zcela určitě. PS: Konec opravdu lepší jak celý film dohromady, čekání je dlouhé ale stojí za to. ()