Novomanželé Frank (Doug Leith) a Marion (Dwan Marlow) chvíli hrají v Las Vegas, pak odjedou a přespí v motelu Parkway. Půjčí člun a vyjedou si se stanem na výlet na opuštěný Thunder Island. U lesíka začnou stavět stan, ale zjistí, že někde nechali plyn do vařiče a po delším hledání se pro něj manžel lodí rozjede. „Za hodinku jsem zpátky,“ řekne jí. Ona se svlékne, vykoupe v moři a sluní se na osušce. Ze snění ji probudí podivný pajdavý vandrák (Anton von Stralen), který se na ni sápe. Hodí mu písek do očí a prchá v koupacím plášti. Čas do manželova návratu pak tráví honěním se po lese, kolem potoka a tak. Manžel se při shánění plynu do vařiče od obchodníka (Peter Perry Jr.) dozví, že na ostrově se možná ukryl hledaný sériový znásilňovatel, což ho poněkud znepokojí a rychle se vydá zpět. Jak dopadne souboj  této trojice na pobřeží ostrova? (Peabody)

Peabody

No upřímně řečeno nevím, jestli i ta jedna hvězda není moc, protože příběh je minimální, napětí skoro žádné,  to v puritánských USA mohlo být vzrůšo nějaký souboj v moři na pěsti, oplácaná bloncka běžící nahá do moře a cachtající se ve vlnách. zmatené pobíhání kolem uschlých pařezů,, po pláži, pak zase u vody a ve vodě, nějací vidláci u benzínky. O hereckých výkonech netřeba hovořit, Možná, že v roce 1961 to v puritánských částech USA  mohlo být děsné vzrůšo a možná pro někoho i hustá erotyka. ale nevím nevím. ()