„Byla jednou jedna revoluce v Rusku,“ začíná film. Zahlédneme v rytmu ragtimu rychle Lenina a cara Mikuláše a šup na ruletu do Monte Carla, kde právě prohrál velkovévoda v exilu Nikolaj Vladimirovi Godunov (Marcello Mastroianni). Když zjistí, že Britské muzeum v Londýně vystavuje jejich rodinné šperky (které kdysi otec prohrál v ruletě), napadne ho, jak se dostat k penězům a nemuset třít bídu. Nastuduje metody slavných loupení a vymyslí vlastní. Postupně sestaví tým sedmi světových špičkových lupiček – jsou zde trojčata (The Karlins), jedna marxistka, jedna asijská striptérka, jedna skoro napravená a jedna co leze po okapech jako by nic. Dívky vynikají mj. minisukněmi a v atmosféře svobodomyslného Londýna šedesátých let se připravují na složitý úkol. (Peabody)

Martin741

Prvy film rezisera Christophera Morahana je rezisersky amatersky, napokon reziser nemal skusenosti. Ako komedia je to strasne strnule, neda sa ani poriadne zasmiat, herecke vykony o nicom, asponze sa herci snazili : 45 % ()

Courtemanche

Krimi komedie i s prvky pohádek, s bláznivým anglickým humorem z 60.let. Viděl jsem už i lepší režii a scénář taky z těch slabších, ale herci se snaží a tempo slušný. 2,5/5 ()