Genetičtí inženýři provádějí utajený výzkum nových léčiv. Slouží jim k tomu protilátky, které získávají z jedu obřích, zmutovaných škorpionů. Bohužel dojde k nehodě a zmutovaná monstra se dostanou ven z laboratoře. Kdyby se rozmnožili mohli by vyhubit veškerý život na Zemi, proto je vyslán speciální vojenský tým, který má škorpiony vyhubit. Jejich úkol se bohužel zkomplikuje, když zjistí, že škorpioni nesmí být zcela zničeni. (topr harley)

Campbell

Upřímě nevím kde začít. Tak viděly jste Piranha z roku 1978 a verzi z roku 1995?? Kdo viděl jistě ví že verze z 1995 je z 90% totožná s originálem, a stejně je to i tady až nato že žádný starý film jménem Scorpius gigantus neexistuje. Tohle je totiž kopírka filmu Carnosaur 3(u nás znám pod názvem Transport). Hned na začátku je cvičení mariňáků, poté přepadení dodávky teroristama, ale v dodávce není to co by tam mělo být, jsou tam obří škorpióni(TRUE SHOCKING!!!). Pak marináci jdou do neznáme oblasti, tam dostanou na prdel, tak přijede nějaká doktorka, a ta jim řekne že chtějí živý vzorek, a tak jdou znovu do akce. Tak takhle je nějak verze SG i Carnosaura 3. Je to vlastně takový remake akorát s jinýma zvířatama. Nedá s ale říct horší či lepší, každý má své osobité kouzlo. I když dinosauri mám vlastně radši. No tady to vynahrazují herci v čele s Jeff Faheym který má vážně drsný kukuč. Dostalo mě i pár hlášek který byly využity už v Carnosaurovi 3. Film sám o sobě nemůžu doporučit, snad jedině lidem co mají rádi filmy Rogera Cormana, a nevadí jim nějaké digitální efekty. I když popravdě efekty jsem čekal i horší, tohle je takový průměr. No tak film jsem si celkem užil, jen se nesmí brát moc vážně a rozhodně ho nedoporučuji lidem co hledají skvělou akci či skvělé efekty. ()