Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

Recenzie používateľa matej773 k tomuto seriálu (3)

Okresný prebor (2010)

TV H**** udělá jednou za čas něco pořádného, předtím Comeback, teď Okresní Přebor. Ale vzhledem k tomu, že sám hraji na vesnici, tak je pro mě Okresní Přebor jasně něco lepšího. Ovšem jaká smůla, že u pořádných kousků udělá jednu, max. dvě řady, či přidá jako pokračování film, ale ty největší s**čky natáčejí donekonečna. Nebo to je možná dobře, přece jen, i kvalitní koncept po nekonečnu omrzí. Stejně si ale myslím, že jedna dvě řady navíc by určitě prospěly. ()

Nábor (2010) (E02)

Trochu té české povahy, xenofobie, a rázem je z toho výborná zápletka. Jeden z nejlepších dílů celé série, Vietnamec rozhodně pobavil. ()

Fanúšička (2010) (E03)

Nic moc díl, takový slabší průměr Okresního Přeboru. Ale hlášky stejně vynikající! ()

Časové pásmo bolo zmenené