Jezdec a smrt

všetky plagáty
Československo, 1965

KIT.HL

(tvůrci - Kořínek, Pecháček, Křižan) Jediná doposud zachovaná informace o tomto pořadu 23. 4. 1966 Přišla na můj dotaz do ČT------------------------------------------------ Televizní noviny IDEC: 266 531 39999/0423 Název: Televizní noviny Anotace: Dochované zpravodajské šoty s datem vysílání 23. 4. 1966. Částečně se zvukem. 1. Než vyjedou 2. Poslední vory na Vltavě 3. Odstřel komína 4. Oprava trig Národního divadla 5. Francie - tunel - metro 6. Indie - první tiskovka I. Gándhíové 7. Francie - parlament jedná o NATO 8. Velká Británie - královna v parlamentu Obsah: 1. 10:18:00 - 10:18:55 stopáž 000:55 Signatura šotu 26688 - Než vyjedou ----------------------------------------- Břežany - Zasloužilý mistr sportu, motocyklový závodník František Šťastný a Jawa 350 to jsou hlavní představitelé nového televizního seriálu Jezdec a smrt, který se natáčí doma i na nejznámějších silničních okruzích v zahraničí. Dnes si oba vyzkoušeli trať svého zítřejšího působení, druhý břežanský okruh. Je to poprvé od začátku letošní sezóny, kdy uvidíme našeho nejlepšího silničního jezdce na domácím závodě. Trať v Dolních Břežanech je jednoduchá, přehledná, pro diváky i pro filmovou kameru jako stvořená. Poprvé se tu po dlouhé době objeví i motocykly s přívěsnými vozíky. Záběry - detail František Šťastný v přilbě, detail motocykl Jawa 350, František Šťastný na startu, po silnici jedoucí závodníci, motocykly, cíl. (tvůrci - Kořínek, Pecháček, Křižan) (čb, bez zvuku ()