Seance

(študentský film)
  • USA Séance
všetky plagáty

Seance je krátký český horor o třech lidech, kteří se pokusí najít majetek zemřelé baronky pomocí spiritistické seance. Události té noci však naberou zcela jiný směr. Ve filmu se představí Klára Jandová, Marie Durnová, Zdeněk Julina a Pavel Nový, pro něhož je to vůbec první filmová role po téměř dvouleté nemoci. (oficiálny text distribútora)

Pattrick

Řemeslně dobře odvedená práce, sice to dějove nepřekvapí, čekal jsem jak to dopadne, ale ty lekačky a napětí za 17 minut, to se Kašpaříkovi opravdu povedlo .. ()

PANKY71

Na to, že tento filmeček vzniknul u nás tak to opravdu stojí za to. Když si vzpomenu na ten seriál HDP:HODNĚ DIVNÉ PŘÍBĚHY, tak je to někde docela jinde (naštěstí). Takže dám čtyři hvězdy ( i kvůli patriotismu a tomu, že znám pana režiséra od vidění.....-)) ) Navíc je to přesně ten druh hororu, který mám rád a u kterého se i rád bojím.... Žádné nechutné řezničiny. A jelikož mám strašně rád S.KINGA, už se těším na jeho adaptaci. ()

BigJohn02

Nebylo to špatné. Slušná atmosféra, bohužel předvídatelná pointa. Ve srovnání se sračkami, které rozmazává po plátně a obrazovce Tomáš Kučera, o několik řádů výše. ()