Farmaceutická spoločnosť Muller chce čo najlepšie predstaviť svoj nový produkt a tak usporiada extravagantný večierok. Pozve svojich riadiacich pracovníkov, manažérov a zamestnancov. V priebehu večera sú hostia vyzvaní, aby sa zúčastnili hry, ktorej princíp spočíva v hraní určitých rolí. Hra sa však zvrtne iným smerom – je to vlastne masívny simulačný tréning manažmentu. Čoskoro sa začnú šíriť reči, že spoločnosť je v konkurze. V panike si chce každý zachrániť vlastnú kožu. (oficiálny text distribútora)

samuelsson

Tým, že nemám žiadne skúsenosti so "svetom manažérov", tak mi často unikali niektoré vtipy a často som sa v deji strácal. Toto ubralo jednu hviezdu. ()

slunicko2

Psychohrátky pro manažery aneb Ani ve Francii to nemají zaměstnanci lehké. 1) V první půlhodině se mění role a divák nevychází z údivu. Výborně. Pak ale, zdá se, invence došla, děj se rozmělňuje a ztrácí zřetelné kontury a k udržení fazóny se tvůrci uchylují k neprediktabilním silám, které jako deus ex machina vstupují na scénu, aby děj uchránily od totálního rozkladu a alespoň částečně udržely formu a kázeň. Na místo vtipného manažerského tréninku nastupuje smutná salónní veselohra s prvky frašky. 2) A je to škoda, protože námět filmu je skvělý a jednotlivé obrazy rovněž. Jenom to nějak moc nedrží pohromadě. ()

Malarkey

Představte si že někam jdete a všichni na Vás čuměj, to se okamžitě probudí pocit méněcennosti, nedostatku a skutečnosti, že něco není v pořádku. Tenhle film tak v tomhle případě taky není v pořádku, protože se točí kolem chlapa, na kterýho všichni čuměj a on se vyjadřuje jak pětiletej zajíc při honitbě za veverkou. Je pravda, že si to nechci brát osobně, ale tenhle film mě osobně hodně zasáhnul a po skončení jsem přemejšlel, jestli se mi alespoň myšlení ještě ten večer vrátí do uchopitelného normálu, nebo omdlím vyčerpáním z naprosto zbytečného filmu. ()