Pokračování úspěšné kanadské komedie o dvojici snowboardistů, jejichž tým úspěšně zabodoval na závodech, a teď společně stoupají vzhůru. Jenže někdy se stává, že peníze a divoké večírky, které sebou úspěch nese, zaslepí lidem oči. Max a Eddie si svých závodníků dostatečně neváží, a tak před soutěží ztratí nejlepšího z nich a opustí je i ostatní. Dvojice kamarádů tedy musí spojit síly a táhnout za jeden provaz, aby znovu chytli úspěch za pačesy a shledali se se svým týmem. Režie se opět ujal David Mitchell, v hlavních rolích se vracejí Dave England a Renee Renee. (oficiálny text distribútora)

JJ.Gibson

Je to dost podobné filmu Out Cold, ale ten mě bavil o něco více. Já vím, nic moc neříkající informace, ale ono není o čem moc psát :) ()

muoaner

Nebýt toho, že tou dobou jsem měl v plánu se učit na snowboardu, tak bych už dávno vypínal tv a svůj trpce unavený zkrak bych věnoval polštáři. A ta 1* ta za skvělé záběry jízd na prknech, které sou opravdu jediné co na tomhle nudném filmu, krom 2 splašených koziček jedné pornohvězdy, stálo za koukání. ()

Rodriguez

No nevím jestli úspěšná, ale pokračování to určitě bylo. Moc se toho od jedničky nezměnilo a tak ujíždíme na sněhu s otřelou partičkou i dějem. 20% ()

lennyd

Po úspěchu svých svěřenců se Max a Eddie opět zabývají tím, co umí nejlépe - pařit a pařit a točit videa a znovu pařit. Ale začínají si také uvědomovat, že se blíží nová sezóna, a že je nutné opět začít působit na sponzory - a tak za pomoci své největší hvězdy, Chrise, natáčí svůj životní videoklip. Ale kromě samotného Chrise, který nepříliš dobře nese obrovský nárůst popularity, tak jeho protěžování špatně nesou i ostatní členové týmu. A to by se Maxovi mohlo vymstít ... Dvojka je o chlup lepší než jednička, možná je to tím, že nese, i přes šílenou naivitu, nádech nějakého příběhu. Jinak je zde opět to, proč si člověk vůbec takovýto film pustí - skvělé snowboardové akce, perfektní muzika, docela hezký holky. Pokud si před sledováním filmu něco šlehnete, můžete si přidat libovolný počet hvězdiček... ()