lenuse

Skvělé obsazení, ale neskutečně zdlouhavý příběh. Dva bráchové se zamilují do stejné holky a dvě hodiny se s tím perou. :-) Být to v životě, je to celkem slušná zkratka, na film neúnosně dlouhé a nudné. Zajímavé ale je, že Shabana Azmi hraje už podruhé manželku Bomana Iraniho (také matku jeho dětí), ač je Shabana o 12 let starší.... Většinou spíš herci vyměňují partnerky za mladší a mladší... Shabana a Boman rozhodně vypadají jako pár, který se k sobě hodí. ()

Remini

Harsh sa chce oženiť a tak pozve svojich rodičov a mladšieho brata na Maurícius, kde so svojou snúbenicou žijú. Problémy nastanú, keď sa nespokojná nevesta zahľadí do mladšieho Siddhartha a on jej náklonnosť opätuje. *** Skvelé obsadenie a prvý film od Onira, ktorý som videla. Je to dráma, takže veľmi sa u toho človek nenasmeje. Ale s rozuzlením som bola veľmi spokojná :) Len tá nešťastá vedecká stránka... neviem, čo je väčšia pohroma - veda a bollywood alebo medicína a bollywood :)) Najväčšie výhrady som mala voči dĺžke filmu, veľmi skoro sa začal vliecť. *** Moje prvé stretnutie s Chitrangadou Singh a dodnes oplakávam, že od svojho debutu nehrala vo viacerých filmoch. ()