Zapomeňte na Snowboarďáky, v tomto filmu z horského prostředí půjde o úplně něco jiného. Hlavní roli tady totiž hraje děsuplná atmosféra, krev a smrt. Zimní příběh tří snowboardistů, lapených v osamělé lesní chajdě partou místních kanibalů. Krvavá porážka se blíží, proto se raději pokusí o útěk do promrzlé pustiny. Ale ani tady nejsou jejich životy zdaleka v bezpečí... (oficiálny text distribútora)

cariada

Solidní horor, o jendom buranově a partě kanibalů. Když pomineme nezáživný začátek to jest naprosto zbytečná pařba, která děj nikam neposouvá a nebyla vůbec podstatná. Tak film začíná až příjezdem ve vánici (hodně divní ten umělý sníh či spíše počítačový sníh) kam si do prdelákova, kde je místní "dobře pohostí" a pak pěkně okradou a ještě je nasměrujou kam potřebují a hody mužou začít. Kanibalové jsou docela labužníci a umí si své oběti pěkně užít sem tam něco zaživa odříznout (čerství maso je čertsví maso o tom žádná). Kanibalové mají smysl pro humor, nebot své oběti si rádi uloví a tak je téměř nahé a naboso zraněné vypustí do sněhu a lov muže začít. Docela mě byla zima, kdo ví jak dlouho by to asi ve skutečnosti vydrželi běhat v tom sněhu, omrzliny museli být jasný. Konec je asi takový jako u většiny podobných hororů (happy end jak vyšitý). Shrnuto dobrá podivaná se spoustou mučení a zvráceností. ()

eraserhead666

Paradoxně mě to bavilo dokud se tam vlastně nic nedělo, což bylo nakonec i přijatelně dlouho. Jakmile se to začalo barvit krví a zapáchat amatérskou tuctovostí, neoriginalitou a snahou být tupě brutálnější než všechny ty filmy, které vykrádáme, přestalo mě to bavit a zajímat a docela jsem i kvitoval, že jsem u toho začal dřímat. ()

xaver odpad!

Režiséři tohoto snímku snad musí být úchylové. Zřejmě natočili své skryté touhy. Něco tak primitivního jsem snad ještě neviděl. Nevkus a hnus se snoubí s perverzitou. Ponechávám stranou logiku příběhu, když v oblasti museli zmizet desítky lidí (viz závěrečnou scénu, kdy ve sklepě úpí hromada nešťastníků) a nikdo po nich nepátrá. To není film, to není umění, to je odporný výtvor navíc poznamenaný neschopnými anebo všeho schopnými režiséry. To se snad ani nedá hodnotit, takže to nejnižší možné ODPAD všech odpadů. ()

ARI50

Sníh a horor je velmi dobré spojení a tak sem i čekal že se to zase může i povést ale nestalo se právě, kbelikář byl divný a celkový dojem filmu vůbec nezaujal. Nechci ani říkat jak zlý herci byli něco hrozného je škoda že takových to filmu je fůra a vy se musíte těmihle nepovedenými výplody prokousat aby jste narazily na fakt lepší kousek který vás i několikrát víc překvapí jak tenhle ne krvavý snímek. ()

feszani.cz

PECKA. Neuvěřitelně syrově, naturalisticky a bravurně zpracovaná krvavá mašinerie. Kdokoliv odsoudil tenhle film, je absolutní lůzr, nula a chudák. Je jen málo filmů s takhle originálním rukopisem. Pokud to nevidíte, upusťste od sledování filmů tohohle typu a věnujte se něčemu, co by líp odpovídalo vašemu "vytříbenému vkusu". Co třeba zkusit noční můru z elm street? Recenzenti géniové... ()