Nič len pravda

Réžia:

Petr Burian

Účinkujú:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

KubikLykon

Tenhle pořad se mi líbil. Byl znamením toho, co je vše schopný člověk udělat pro peníze. Nejnapínavější na tom bylo to soutěžícího čekání s celým zpoceným čelem a rozbušeným srdcem, zda-li "Tato odpověď je PRAVDA" Jen by mě zajímalo, kolik celkem hádek, rozchodů a rozvodových řízení tento pořad lidem způsobil :-) ()

Mufi315 odpad!

Tahle televizní soutěž je opravdová zvrhlost, která je akorát tak pro pomstichtivý lidi nebo pro ty, kteří rádi baví na cizí účet ostatních. Peníze by mě totiž nikdy nenaplnily při pomyšlení, že jsem ze sebe udělal vola před celou Českou republikou. Navíc diváci vůbec neví, zda ty otázky padli už někdy v zákulisí a nyní jen papouškujou odpovědi do kamery, nebo zda jsou na detektor lži napojený přímo ve studiu. Typy otázek: "Jste ještě panna?" mě opravdu neřeknou nic, než to, že pro prachy by si některý lidi nechali vrtat koleno a to, jak odporně nechutný můžou být soukromí televize, který se též snaží vytřískat co nejvíc (alespoň na pár měsíců), než Češi pozvrací u obrazovek. ()

havLord

Bavim se nad demencí lidí, kteří se do týhle soutěže přihlásí, prodaj svá nejtemnější tajemství a tim, že se to pak snažej vysvětlit a omluvit, do toho ještě víc zabředávaj a na konci toho všeho shrábnou směšnejch 50.000 a v prdeli se viděj, když nikdo z jejich blízkejch o ně už nestojí a můžou si jít leda hodit smyčku, ptz si právě zničili život :-d ... doslova krvavý peníze. ()

Malarkey

Tenkrát jsem viděl americký díl Nic než pravda na youtube s českýma titulkama a docela mě to všecko šokovalo. On ten koncept je nápaditý, jen je potřeba najít pár lidí, a čerpat z toho, jak jim zničit nejlépe život, protože čím to bude horší, tím se bude divák víc bavit, no a ti lidi do toho více nepudou, nebo alespoň nebudou až tak blbý. Nebo já si to alespoň myslím. Otázka ale je, jestlit o všecko není jen hra s divákem... ()

Zemi11 odpad!

To už opravdu hlouběji klesnout nelze. Jestliže 50 minut čekáte na drsnou, urážející a nečekanou otázku a pak slyšíte "Plivl jste někdy někomu do jídla?" ... Když usednu k Nic než pravdě, tak mám zřejmě v úmyslu se pobavit na cizí účet, vidět člověka v úzkých nebo se smát, když řekne, že jeho přítelkyně ho nevzrušuje, že by raději přes koleno ohnul babičku - častěji než doposud... Z prstu bych si během mžiku oka vycucal miliardu ztrapňujících otázek, které by soutěžící dostaly do úzkých. Těší mě to a mrzí mě to. Jsem na sebe pyšný, ale brečím nad kvalitou dnešních scénáristů. ()

• V Kolumbii, která je kolébkou tohoto pořadu, byla prý soutěž zrušena poté, co zdejší moderátor položil soutěžící tuto finální otázku: "Zaplatila jste vrahovi, který zabil vašeho muže?" Žena odpověděla ANO a polygraf tuto odpověď vyhodnotil jako pravdivou. (Lukaaasek)
  • Pořad NIC NEŽ PRAVDA se s drobnými obměnami rozšířil již do 43 zemí světa. Jejich přehled a popis některých zahraničních verzí naleznete ZDE (anglický text). (Lukaaasek)
  • Polygraf (nesoucí populární označení detektor lži) se používá v kriminalistice nebo při náborových akcích FBI a CIA. Dříve se hojně užíval k odhalení špionáží. (Lukaaasek)