Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

alambert odpad!

Když jsem náhodou viděl tu maskovanou reklamu na Škodu Roomster, tak sem si málem natrhnul bránici... :-D víc superlativů, než na oficiální stránkách Škodovky :-D PS: Musím to tu doplnit. Kdysi byl tenhle pořad docela zábavný a možná i "poučný", tím myslím, že se na základě reportáží dalo něco vyrobit, vytvořit nebo upravit. Dnes je to ale jen reklamní blok. Každá jedna reportáž je jen reklama na něco, na výrobek, na službu, na firmu, na všechno možné...Roomster byl jen taková první vlaštovka, kterou jsem zaregistroval, ale je to tak se vším... ()

Ydrosten odpad!

Tahle poradenská šou, se noří do bahna tím víc, čím víc přiblbel a netáhel tam vystupuje. Dříve se na to sem tam dalo podívat, ale co se stoho stala obrovitánská reklamní tlučhubárna, se na to už dívat nedá ani když to jede jako kulisa při jakékoliv činnosti. ()

Bohnice05 odpad!

Čirou náhodou jsem po dlouhé době dostal při přeblikávání kanálů k tomuhle "pořadu" a musím říct, že si tuto nálepku ani nezaslouží. Nejedná se o nic jiného než o dlouhou reklamu... novácký teleshopping hadra. ()

Redix odpad!

Naprosto kreténské rady a totálně zbytečný pořad. Gondík a Gondíková svojí trvalou debilitou se musí neustále objevovat v TV, novo zabal to. ()

Stíba

Rodinné hihihi hahaha srandistů Gondíkovic... jelikož si lidé nic nepamatují, stále mají co objevovat... to jak obohacující to často bývá netřeba připomínat... ()

Drom odpad!

Blbečkoidní verze Receptáře s naprosto vlezlými konzumáckými sourozenci Gondíkovými. Samá sranda, hihihi, ale bulvární šou (to je to totiž doopravdy) má sotva na šoty Horsta Fuchse a jeho nádobí. Však vám Přemek Podlaha jednou ukáže. Ukáže všem! Jen musí přikoupit pozemek, na zahradě už není místo na mrtvoly. Loskuták nebo Televizní noviny, já na tohle hnědý beru hajzlpapír. ()

FireTight

Gondíci se z utratrapné GO GO show přeorientovali na něco méně trapného a proto si ode mě vysloužili o jednu hvězdičku navíc. Ovšem ta hvězdička není za jejich moderátorské umění, za jejich vtípky nebo za jejich über cool slogany (ty si naštěstí už nepamtuju), ale za některé normální lidi-hosty, kteří se do pořadu dostali se svými nápady. Ti si skutečně zasloužili respekt a právě jim je věnovaná tato hvězdička. ()