Warau hjóteki

• Japonsko 笑う標的 (viac)

yenn

Juzuru a Azusa byli na nátlak Azusiny matky, která byla hlavou rodiny a Juzurovou tetou, zasnoubeni již ve věku šesti let. Nyní jsou oba ve středoškolském věku, ale zatímco Juzuru si žije svůj život a v lukostřeleckém kroužku se seznámil se Satomi, Azusa myslí jen na něj. A rozhodně se ho nehodlá vzdát. Neočekávejte od Warau hjóteki nějakou velkou hloubku, přesah či poselství. Chce vás jen na nějakou dobu víceméně klasickými postupy napnout a to se mu daří docela dobře. Azusa totiž umí být skutečně démonická. Btw: Mé první setkání s tvorbou Rumiko Takahaši. 6/10 ()

Tom_Lachtan

Předně, Vytlemený Cíl má dokonalou hudbu, skvostnou atmosféru, expresivní kresbu a náznak něčeho hlubšího. Po dobu pouhých TŘÍ MINUT, bohužel. Po nich se totiž rozběhne nepříliš povedená kombinace děshrůzného horroru a milostného trojúhelníku, obé plné nezměrného množství tisíckrát viděných klišé a věci, které jsem shledával zajímavými byly zajímavé z mnoha důvodů, jen ne proto, jak zde byli natočeny, ale prostě je mám rád celkově (třeba prostředí japonské lukostřelby kjúdó, i když ano, hlavní hudební motiv je super). Průměrné až podprůměrné, všechny dochované kopie by zasloužili zatavit do růžového želé a uložit někam hluboko do temných lesů a vynášet je na světlo jen při zvláštních příležitostech. Tak pravil ploutev. /sakra, to zní hrozně egocentricky!/ ()