Drsnější verze Záhady Blair Witch. Duchové minulosti touží po pomstě!
Vyměnit shon velkoměsta za klid hlubokých lesů, kdo by o tom občas nesnil. I čtyři mladí turisté se rozhodli strávit několik nerušených dní v lůně přírody. Jaké ale bylo jejich překvapení, když zjistili, že nejsou v divočině sami. A navíc ti, kteří se jim tu a tam zjevují mezi křovinami, rozhodně nejsou přátelsky naladěni. V hluboké jeskyni na naše hrdiny čeká pološílený kanibal, jehož hrozivé tajemství je klíčem k přeludům a přízrakům, které děsí turisty od prvního vstupu do hlubin Krvavého lesa. (Řitka video)

Testament odpad!

"Nazdar vole, hele, teď jsem si koupil za desítku novou kameru, vole, sice nic moc, ale natočíme pár záběrů s tvojí starou a ještě s mýma známýma v lese, co ty na to?"-----"A k čemu to bude dobrý?"-----"No, ne uděláme film v lese, víš, děj nebudeme řešit, vole, dáme tam prostě zabijáka, vole a ten je, vole bude zabíjet, vole, chápeš? Včera mě to napadlo u sedmýho piva v hospodě, vole. Ty vole, já jí ještě teda mám, jak z praku."-----"A myslíš, že to někdo koupí?"-----"Jasně, ještě dáme na přebal, že to je něco jako Blair witch, ale zabiják tam bude chlap a bude to OK, uvidíš a hele, sorry, jdu sednout do hospody na jedno, jdeš se mnou? Vymyslíme, čím bychom to ozvláštnili, vole, jo vole"-----"A myslíš, že je to dobrj nápad?"------"Jasně, vole,vole, jdeme."..... ()

Eraserhead

Jen díky tomu, že jsem se v několika scénách od srdce zasmál, je to snesitelnější než podobná lesní zhovadilost Don't Go in the Woods, která i přesto že je o dost brutálnější, je ještě o něco nudnější... ()

Holina

Musím říci jen toto: HAHAHAHA. Fim by měl atmosféru totalitní pirátské VHS i kdyby jej někdo vydal na Blu-ray (to by ovšem neměl všech pět pohromadě, nebo dělal v Řitce). Eskapádu amatérských hereckých výkonů a zmateného pobíhání po lese, završuje kouzelnické číslo ála Mrazík. Na druhou stranu je třeba uznat, že ve své době mohl být tento rádoby duchařský horor peckou, která kolovala domácnostmi s nálepkou jen pro silné nervy a žaludky. ()

jurasino

Nebylo to vůbec špatné, ty duchařské prvky mi nevadily, ba naopak, docela se tam hodily a přidalo to na atmosféře. Druhá polovina filmu už byla ale opravdu slabší takže to nechám na těch 4* ()

Eldoth

Nenechte se zlákat príma plakátem. Tento "Horor" je ještě horší, než popisuje většina zdejších negativních komentářů. ()

loki666 odpad!

Tak to bylo zas dílo. Odporný zvuk i obraz. A krvavý les to nebyl ani náhodou. Nechápu proč takový paskvil vůbec vyšel na DVD a ještě na obalu napsané drsnější verze Záhady Blair Witch to nemělo nic společného. ()

djbarrel odpad!

OMG ! Co to bylo ? Rozjezd byl slušnej o tom žádná, sice žádná díra do světa, ale slušnej rozjezd jo. Maniak s kudlou, pěkný lesy, i trocha atmosféry ... ale pak ... k maniakovi se přidali duchové, u kterých si člověk nebyl jist jestli jsou dobrý a nebo zlý, k tomu se začala zvyšovat demence postav a asi i scénáře, když přičtu dementní hlášky, tak vlastně nevím proč jsem vydržel do konce. Možná proto abych viděl jak tahle blbost skončí a můžu říct že skončila jako většina těchhle hovadin naprosto očekávaně. 5 % ()

uprchlice odpad!

Tohle nemá nic společnýho se záhadou Blair Witch jak tvrděj na obalu dvd, protože tohle je o kanibalovi, který vypráví příběh lidem, který zavítali do jeho lesa. Fakt dost nudný. Obraz nic moc a taky špatný dabing. Vražd tam taky mohlo být víc. Už ani nevím, jak to skončilo, protože jsem usnula, takže to dokazuje, že je to fakt o ničem. ()