Sebastian's Voodoo

Krátkometrážny / Animovaný / Horor
USA, 2008, 4 min

Réžia:

Joaquin Baldwin

Krutý Sebastian, praktizujúci náboženský kult voodoo, sa pichaním špendlíkov do úbohých bábok mstí svojim nepriateľom. Jedna bábka však v sebe nájde odvahu, aby sa mu postavila a zachránila tak svojho priateľa pred istou smrťou. (Houda666)

Mr.nachos

Super animace, hudba k tomu pasuje jak pr... na hrnec a příběh woodoo panenek, které se rozhodnout vzdorovat svému osudu je originální a neotřelý. ()

anyonecek

Skvělá hudba a trochu toho hrdinského činu. Animace nestály za moc a celkově kromě té hudby a trochu atmosféry a činu tu není moc o čem vykládat. ()

Ygan

Animace a hudba moc pěkná, ale i když je to jen čtyř minutové video, ono to vyloženě volá po nějakých emocích a příběhu, čehož se nedostává. ()

Weissik

V jednoduchosti je krása. Někdy je až s povivem, kolik emocí dokáží někteří tvůrci na omezené stopáži předvést. Vynikající hudba a zajímavý námět. ()

Lula.cz

Obdivuju, když někdo dokáže vykouzlit takovou atmosféru v tak krátkém čase. Kdyby byly takové i filmy s mnohem delší stopáží... ()

wellfish6

Viděla sem dva jeho kraťasy a oba stojí za to. Co nám z toho klučiny roste? Že by další Burton? Ráda si počkám... Není důvod proč ubírat hvězdičku. Pro mě jasných pět! ()

Astu.

Metafora o sebeobětování a dobru ve člověku. Hnusná animace, hudba je fajn. Pointa je jasná okamžitě. Mimochodem - já bych zdrhnul. ()

Majkee.S

Dobrý nápad, atmosféra i hudba. Jen je škoda, že animace je slabší. Což je u animovaného snímku podstatné, ale jinak se mi to dost líbilo. ()

momii

Aspoň že jsem si přečetla komentáře až po shlídnutí, to by mi pak přišel kraťásek děsně trapnej.Plný děsu a smutku, ano velmi, asi jako Scooby Doo.Je to milej animáček, ale žádný velký poselství v něm nevidim. ()