Přežil jsem japonskou game show

(relácia)
  • USA I Survived a Japanese Game Show
všetky plagáty
Dobrodružný / Súťažný / Reality-TV
USA, 2008, 60 min

Účinkujú:

Rome Kanda (moderátor)

Skupinka Američanů opouští svou rodnou zemi a vydává se na dlouhou cestu do Japonska, kde ji čeká řada šílených úkolů. Hned na začátku jsou rozděleni do dvou týmů. V těchto týmech postupují kolo za kolem a plní nejrůznější zkoušky. Na konci každého kola musí poražený tým zvolit dva členy, kteří se poperou o setrvání v soutěži, a přiblíží se tak výhře 250 tisíc dolarů. (oficiálny text distribútora)

ainny

IMHO skvělej nápad vzít Amíky a donutit je zouvat si boty před vstupem do domu. A nejenom to - nasadit je do snad nejbláznivější japonský soutěže. Neříkám, že bych to sledovala nějak pravidelně, ale když už k tomu dojde, tak se s náramnou škodolibostí bavím na účet druhých. Vzhledem k svému věku a vynucené výuce ruštiny bych tam s chutí nasadila tým Američanů a tým Rusů. A ať se tam hezky pomaloučku k pobavení nadšením řičících Japonců sežerou. :^) ()

neoBlast

Banda Američanů se přihlásí do reality show bez nejmenšího ponětí o co v ní jde. První šok po jimi neočekávaném odletu do země vycházejícího slunce je nepřekonatelná sranda, protože všichni do jednoho se chovají jak buráci z největšího zapadákova ve Státech a toto je jejich první výlet za hranice rodinné farmy v Nebrasce. Jsou rozděleni do dvou týmů a musí spolu soupeřit v soutěžích "japonského typu" (pokud nemáte představu jak to zhruba vypadá, doporučuji youtube). Hodnocení je složité - je to samozřejmě nehorázná kravina, ale stejně jako při podobných reality show (Amerika hledá topmodelku) je hrozně zábavné sledovat jak jsou ti lidé hloupí (nemá to nic společného s tím, že to jsou Amíci) a zároveň berou soutěž smrtelně vážně. S odstupem je to zážitek - ale počeštěnou verzi s typickými čecháčky bych na Primě vidět v žádném případě nechtěl. 40 % ()

Brasi

Kupa hloupoučkých lidí vmanipulovaná do (týhle stránce japonský kultury zkrátka nejsem schopnej porozumět) nesporně ujetý show. Samozřejmě aniž by věděla, do čeho jde. Ať už se na to dívám z pohledu buranů z US (ale jak už tu napsal neoBlast: odkud ty burani jsou není podstatný, směrodatný je, že jsou to burani čistokrevný :)) nebo z úhlu japonský soutěže, je to těžká úchylárna. Těžká úchylárna, na kterou sem tam rád mrknu. Hlavním důvodem jsou soutěžící - u některých scén už fakt chybí (a co je lepší, u některých nechybí!) jenom heroická hudba v podkresu. Co na tom, že jsou převlečení do kostýmu mouchy a odrazem o trampolínu skákají na čelní sklo automobilu. Samo, že jenom nakreslený na velký desce. :) ()