Iný svet

• Česko Jiný svět (viac)

Černá, existenciální komedie o mladé ženě, která se snaží najít odpovědi na smysl bytí. Když se v Londýně snaží pomoct chudému imigrantskému dítěti, narazí na celou řadu zvláštních postav - od bohémských umělců, až k zámožným britským aristokratům se všemi jejich odlišnými plány. (TV JOJ)

Vlkopec

Osobitý autorský film, který dýchá mimořádně autentickou atmosférou Londýna. Scénář má mezery a i režie místy trochu pokulhává, ale hrdinové (či spíš hrdinky) působí přes svoji bizarnost docela přesvědčivě. Škoda, že Boba nemohl hrát mladý Depardieu, byl by asi pro tu roli o dost vhodnější než ne úplně charizmatický Madsen. A co nechápu je, že invalidního chlapce hrála (podle mě) holka. Stejně - tři a půl hvězdiček zaokrouhlených nahoru. ()

Misoponia

Film až moc "bohémský", hrající si na art, přitom ale úplně jalový stejně jako hlavní hrdinka, hipsterka, která hledá sama sebe a z jejíchž úst zaznívají velmi "hlubokomyslné" výroky o světě a lidech vůbec. Amatérský film, divná kamera, herci hráli kupodivu dobře, až na Michaela Madsena (viz scéna s kufrem, která vypadala jako parodie). Úvodní scéna filmu byla hrozná, už ta napověděla, že se bude jednat o brak. Hudba by se hodila leda tak do reklamy na prací prášek. Ten film mi prostě připadal prázdný a nudný. ()

pupidup

Konečně zas něco pro mě.. retrospektiva člověka až do morku kosti. Především sebestřednosti a sobectvi. Tohle mám ráda. A také mám někdy pocit,že svět je sirotčinec. ()