Město Seattle se otřásá výbuchem bomby, kterou nastražil neznámý útočník. Speciální tým přišel při pokusu o její likvidaci o své nejlepší lidi. Jedná se už o druhý útok. Bomby jsou vždy vyrobeny tak, že je prakticky nemožné zjistit, který drát můžete přestřihnout a který znamená smrt. Jediný, kdo by mohl pomoci, je John Pierce, špička v oboru. John zjišťuje, že útoky jsou pravděpodobně zaměřeny proti speciální jednotce. Pak je ovšem z přípravy výbuchů obviněn on sám. Celá seattleská policie jde po něm, zatímco skutečný útočník má čas připravit další bombu… (oficiálny text distribútora)

MarlboroM

Taaaaaakze, krasnej vanocni svatek, nachlazeny pivko, krabicka hrebiku do rakve na stole a jde se na vec.. Po vlozeni dvd se na mne vyblila spousta reklam, ale neodradilo mne to od dobreho Sama s klestemi v ruce a promilema v zilach.. Akcni becko, ktery ma slusnej potencial, sice obcas "zamrazi" z tech dialogu, ktery opravdu nekdy nestojej za nic, ale i tak je to koukatelny, dej odsejpa, bomby bouchaji a Sam Elliott tam sedi, podle meho nazoru, dokonale. Mozna mne zde nekdo ukamenuje za muj nazor, ale me se snimek libil a urcite najdu chvilku, abych se na to podival znovu.. Za ty dialogy nedam 5*. ()

andy60

Jedno velké klišé. Nejvíc mě prudily ty rádoby namachrovaný kecy, který však místo drsně působily spíš komicky. Navíc, herci neměli potřebné charisma, aby dokázali vtáhnout do děje. Jediné, co za něco stálo, byly ty výbuchy. ()