Gooby - můj medvědí kamarád

• Kanada Gooby
všetky plagáty

Willyho rodina se stěhuje do nového domu. A tenhle 11letý kluk je přesvědčený, že je plný zlých mimozemšťanů, co ho chtějí dostat. I proto si přeje, aby ho někdo zachránil. Odpověď se dostaví v podobě Goobyho – roztomilého, obrovského, neupravenéhochlupatého stvoření, které je ze světa vyplašené ještě víc než Willy. 0A tak tahle podivná dvojka zažívá neuvěřitelná dobrodružství, z nichž vstávají vlasy na hlavě hrůzou, a naučí se cenit si síly přátelství. (oficiálny text distribútora)

JayWalker odpad!

Žvejkal po 18 let tvrdé závislosti na heroinu a schizofrenií kluk. Film byl výborný psychologický horor o neschopnosti utéci od psychického věznitele. Rodinná zábava pokud svoje blízké nenávidíte. Gooby jako takový se chová jako nejhorší člověk pod zlatým sluncem. V půlce filmu jsem s násilným úmyslem skočil po televizi a měl jsem si raději pustit Paddingtona 2. A největší problém byl že Gooby jako takový je nejděsivější hororová postava od dob Freddieho Krugera. Jeho permanentně nasraný/smutný výraz v kombinaci s jeho nevděčným zparchantělým chováním mě nutí toho medvěda zaškrtit. Konec filmu je udělaný jako smutný ale já ho viděl jako Happy End. Will se zbavil kletby která mu ničila život a poslal ji na další obět. Všichni jsou v tom filmu psychicky nemocní. Herecké výkony nejsou špatné ale ten kluk by za předstírání přátelství s Goobym měl dostat cenu akademie. ()

fandimir odpad!

Nejhorší rodinný film co jsem kdy viděl, chudáci všechny děti, jejichž rodiče je usadili před televizi, pustili déčko a mysleli si, že to bude skvělý film pro jejich nezletilé haranty. Tohle není nic jiného než čiré zlo splácané do hororového mědvědího nesmyslu s naprosto odpornými hereckými výkony, náhodnými nelogickými scénami (všichni dělají jako kdyby přerostlou chlupatou obludu vídali na ulici každý den), (nebo scénu v obchodě která mi taky rve oči z důlků), "emotivními" momenty (třeba když Gooby opustí Willa a ten je z toho smutnej, kdybych byl já Willem, tak otevřu šampáňo protože Gooby většinu času spíš Willovi jeho život kazil), (nebo konec který se taky snaží být dojemný). Zápletka taky o ničem, Gooby najednou odejde z domu někam na výlet protože je uražený i když si to způsobil sám svým debilním chováním, a najednou se vrátí domů s tím, že našel dům jeho táty? Co?! Český dabing taky dělá svoje protože například Goobyho dabéra podle mě náhodně vybrali při procházce městem a ostatní dabéři se snaží jakoby nedostali zaplaceno. Vůbec se nedivím že tento ohavný kousek v kinech prodělal skoro 6 milionů dolarů protože tolik traumatizovaných dětí snad nemá na svědomí žádný jiný film. /0%/ ()

Repa_02 odpad!

Odpad všech dětských filmů. V hlavní roli duševně nemocný kluk, který má jedenáct let a bojí se DRAKŮ. Mentál má navíc mentální věk šest let a i když se bojí ve své podstatě všeho, goobyho se přestal bát po deseti vteřinách. Napodobeniny filmových zápletek jsou tak strašně špatné, že mně a mým společníkům připadalo, že film má čtyři nudné hodiny a nechce to skončit. Všichni ve filmu jsou hlavní záporáci (dokonce i vilovi rodiče), všem ve škole je ve skutečnosti přes dvacet, vilovi je ve skutečnosti 14! Jak nemocný musí producenti a herci filmu být aby tuhle kolosální sračku natočili - to se podepsalo pod jejich rekordní zisk: šest a půl mega dolarů je stálo natočit goobyho - mého debilního kamaráda a teď se všichni podržte: film vydělal v kinech přes TŘI TISÍCE dolarů chachachachachachachachachachachachachachachachachacha, těmto údajům jsem se ještě asi pět minut smál. Moc se těším na dvojku goobyho s tou malou holkou, i když něco mi říká, že to natočí, až všichni zapomenou na první díl. Ale já nezapomenu, miluju tě gooby zvládneš to jsi mega frajer ()